Wpis z mikrobloga

Jaki poziom w Diablo 3 jest normalny? Bo grałem chwile na ''normalnym'' ale to był dramat bo nawet bosów się biło bez problemów bez żadnego leczenia teraz gram na wysokim i też nie czuje różnicy wtf
#gry #diablo3
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kardio: W sumie to nie ma takiego. Z odpowiednim sprzętem farmisz udrękę 16 czyli max dla zleceń (bounties) i zwykłych szczelin.
  • Odpowiedz
Jaki poziom w Diablo 3 jest normalny?


@kardio: Normalny po prostu
ale jeżeli masz na myśli jaki poziom jest
odpowiedni dla twojej postaci to bardzo szybko będzie nim najwyższy poziom Udręki czyli 16 (zwykłe rifty)
a zwłaszcza w tym sezonie, gdzie masz "gwarantowany" Eteral na bardzo niskim poziomie i to on pozwoli ci szybko sobie biegać którąś Udrękę a i póżniej też nie można mieć pretensji do dropu Eterali, tak że szybko będziemy robili wyższe GRy jak
  • Odpowiedz
@kardio Niestety to jest taki casualowy klikacz w którym chodzi tylko o zbieranie lootu, zaraz mnie tu fani zjedzą, że przecież "po 10 przejściu gry odblokowuje się jakiś tryb bla bla..." Kiedyś kupiłem grę i sprzedałem konto, jak po kilku godzinach gry nie musiałem nawet użyć jednej flaszki leczącej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Kiedyś kupiłem grę i sprzedałem konto, jak po kilku godzinach gry nie musiałem nawet użyć jednej flaszki leczącej


@michael323: A czy mogę się nobku zapytać , kto to konto kupił od casuala "grającego" kilka godzin? i za ile? - na forum D czy PoE (wspomnasz o flaszkach) nie zabłyśniesz - może jakieś pokemony? - tam spróbuj - ale i to nawet jest poza zasięgiem
  • Odpowiedz
@KittySlayer Hahaha sprzedałem całe konto Battletech bo miałem tylko tam Diablo III, i to nawet komuś tutaj na wykopie, PROSIE XD Po prostu Diablo to gry casualowe, dla ludzi co lubią motywy hazardowe (wypadający ciągle jakiś loot), takie klikacze, jeszcze chociaż na konsoli można korzystać z pada i jest trochę ciekawszy gameplay.
PS W jedynkę grałem w 1997, a w dwójkę też jakoś po premierze, na tamte czasy były to dobre
  • Odpowiedz