Wpis z mikrobloga

  • 172
Koleżanka dziś wysłała mi ss jej rozmowy z młodszym bratem, i pyta się mnie co zrobić w tak abstrakcyjnej sytuacji: Brat lvl 12, mają bardzo dobry kontakt, zawsze jak młody czegoś potrzebował to się do niej zwracał. Dzisiaj szykowała się do pracy, poszła do toalety i uchyliła drzwi, i zobaczyła jak oblizuje sobie ręce, po zakończonej robocie (po zwaleniu sobie konia), zamknęła drzwi więc kapnął się że widziała, potem mu napsiala że muszą porozmawiac () Zastanawia się czy mówić rodzicom, żeby go zapisali do jakiegoś psychologa czy to tak zostawić i tyle? (sama nie chciałam w to dzisiaj uwierzyć, ale no wątpię że robi sobie żarty z takiej sytuacji) #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
Babojadek - Koleżanka dziś wysłała mi ss jej rozmowy z młodszym bratem, i pyta się mn...

źródło: comment_16300856095sPCejeT27RU32qsPmVDzu.jpg

Pobierz
  • 307
  • Odpowiedz
@Babojadek: ona powie rodzicom, a starzy pewnie zniwelują temat i będą kręcić bekę z młodego na wszystkich przyjęciach do doprowadzi do depresji a nawet samobója.

I nie żeby to było śmieszne czy coś, bo jest duże prawdopodobieństwo że skończy się to źle dla jego psychiki i jak powie starym. Nie było tematu i tyle.
  • Odpowiedz
@Babojadek: Własnie zniszczyła mu psyche na zawsze mogla cos najwyzej powiedziec zartem albo cos a nie gurwa
MUSIMY POROZMAWIAC i robic z niego psychopate chlopak ma 12 nic mu sie od tego nie stanie i kazdy w takim wieku próbuje #!$%@? rzeczy a on za tydzien by sie dowiedzial od kolegow czy z internetu ze tak sie nie robi i tyle wyslij kolezanke do psychiatry albo izolatki a nie dzieciaka
  • Odpowiedz
#!$%@?? oczywiście że nie są normalne i trzeba o tym pogadać, widzę że jesteś jak nauczycielka która mówi przezywanym przez innych dzieciom żeby nie reagowali to przestaną. Nie - nie przestaną tak samo i dzieciak nie przestanie żreć swojej spermy jak się z tym coś nie zrobi.


@blogger: chyba ciebie #!$%@?ło. Dzieci w tym wieku eksperymentują, hormony szaleją, to normalne. Może raz #!$%@?ł taką akcje, a jak siostra zacznie z nim
  • Odpowiedz