Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki, słusznie się bulwersujecie na takie reakcje. Rzecz w tym, że dokładacie sami do pieca, gdy rzecz dotyczy imigrantów/uchodźców. Niech tylko na zdjęciu będzie przewaga mężczyzn nad kobietami i już się #!$%@? zaczyna:

"xDD matki z dziećmi! xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!"

"JA TAM WIDZĘ SAMYCH INŻYNIERÓW I LEKARZY xd"

i inne takie #!$%@?. Zapraszam do dyskusji, ale nie jestem pewien czy jest o czym.

#pieklomezczyzn #blackpill #przegryw #shitwykopsays
źródło: comment_1630084275BEppZSDg7aPsZVs9M11QWX.jpg
  • 7
@burzua: Ale przecież jest pod tym screen, że to głównie faceci reagowali i tak samo ci sami faceci reagują pod tego typu postami. Ci którzy się oburzają na to, że faceci są opluwani oburzają się nadal, a janusze nadal obrażają innych chłopów. Ten kraj ma we krwi spermiarstwo i mizoandryzm po prostu. Dlatego spermiarzy się powinno #!$%@?ć najbardziej bo to oni są temu wszystkiemu winni.
@Sky-rusher: Ten screen to po prostu pierwszy przykład z brzegu. Na tym tagu co chwila przewalają się też wpisy o kobietach naśmiewających się z tego typu rzeczy. Janusze czy Grażyny tu nie mają znaczenia. Mój wpis jest o tym że wykopki robią DOKŁADNIE #!$%@? TO SAMO na masową skalę wtedy, gdy akurat pasuje do do narracji "brown/black bad".
@burzua: że zapytam, co ma jedno do drugiego? Oburzenie o gwałt na mężczyźnie, a reakcja na to, że z jakiegoś kraju #!$%@?ą głównie młodzi mężczyźni zdolni obsługiwać broń to jakby dwa oddzielne zjawiska xD zastanawia mnie fikoł jakim chcesz to połączyć


@Laryngoskop: A co z młodymi kobietami, zdolnymi obsługiwać broń?