Wpis z mikrobloga

[Pol] Uwaga kochani, mamy już 15 TYSIĘCY widzów. Wszystkich zachęcamy do kliknięcia ŁAPKI W GÓRĘ i dania nam SUBA, a tymczasem na czacie użytkownik ParzystokopytnyAmadeuszKorek pyta: czy większym wydarzeniem jest transfer Messiego, czy może potencjalny transfer Ronaldo?

[Wiśniowski] Transfer Ronaldo jest nie tyle potencjalny, co wręcz pewny – pisałem ze Szczeną na Messengerze i podobno klamka zapadła, w szatni Juve grobowa atmosferka, wszyscy już się żegnają z Cristiano. Skorup, Zielu i Bereś, którzy znają się prywatnie z piłkarzami Starej Damy, też mi to potwierdzili. Mamy więc niezłą bombkę transferową.

[Borek] Przy tej okazji warto sobie pewne rzeczy uplastycznić, uwypuklić. Panowie, ja w tym zawodzie siedzę od prawie 30 lat, skomentowałem 3 finały Mistrzostw Świata, 12 finałów Ligi Mistrzów i pewnie kilka tysięcy spotkań na szczeblu międzynarodowym i nie pamiętam takiej sytuacji. Na myśl przychodzi mi jedno słowo: kosmos. Takiego okienka transferowego nie było chyba nigdy w historii – Lionel Messi i Kriszczjanu Runaldu to są ikony, to są posągi, to są dwie największe postaci w dziejach futbolu. Myślę, że to nie czas rozstrzygać teraz który transfer jest ważniejszy – my powinniśmy się tym delektować, powinniśmy to chłonąć, powinniśmy się cieszyć, że historia dzieje się na naszych oczach. Tyle ode mnie.

[Szpakowski] A ja… Lewandowski.

<cisza i konsternacja w studiu, wszyscy uciekają wzrokiem z żenady>

[Pol] Lewandowski?

[Szpakowski] Lewandowski.

[Pol] Mówimy o transferze?

[Szpakowski] Tak. Lewandowski – z Dortmundu do Bayernu <rozgląda się po pozostałych, nikt nic nie mówi>. To był przecież jeden z najgłośniejszych transferów dekady.

#kanalbekowy #kanalsportowy #pilkanozna #mecz
Wariner - [Pol] Uwaga kochani, mamy już 15 TYSIĘCY widzów. Wszystkich zachęcamy do kl...

źródło: comment_1630072398eiDyhogjP10ujdld2GQx0h.jpg

Pobierz
  • 4