Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 37
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Piątek, 27 sierpnia 2021. Imieniny: Józefa, Kolasantego. Słońce wstało dziś o 05:45. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 6 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:51. Ciemna noc zapadnie o 21:18, ale gwiazd można wypatrywać od 20:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 19

Siema Zbóje i Zbójniczki!

Już piątunio, a więc głowa do góry.

@Erwto:

Telefon jest całkiem sympatyczny. Po przesiadce z SGS7 różnica jest kolosalna.

Oczywiście jak to z nowym sprzętem, z telefonem obchodzę się jak z jajkiem - ale prędzej czy później będzie musiał przetrwać próbę rzeczywistości.

Jest nienaturalnie lekki jak na swoje gabaryty, więc do tego muszę się przyzwyczaić, bo SGS7 pomimo tego, że był mniejszy, to znacznie cięższy, przez co
@lenythenub:

Oczywiście jak to z nowym sprzętem, z telefonem obchodzę się jak z jajkiem - ale prędzej czy później będzie musiał przetrwać próbę rzeczywistości.


Tak jest zawsze do czasu XD

Boczne przyciski są przyjemne w swojej responsywności, mają fajny klik. Telefon jest duży, ma prawie 16cm wysokości i 7,5cm szerokości w obudowie. Generalnie mi to nie przeszkadza, bo mam dosyć sporą grabę, ale czasami muszę go podrzucić w ręce, czy obniżyć,