Wpis z mikrobloga

Zamówiłem test na #covid19 z expert medical. Test na 2 dzień po powrocie z urlopu w Polsce do #uk. 2 dzień wypada w ten piątek a zestawu do testu nie otrzymałem. Zamawiałem w środę tydzień temu. Po rozmowie z panią z cudownym arabskim akcentem dowiedziałem się że test nie opuścił ich biura. Wg. Mojej oceny nie dotrze na czas.

Dzwoniłem na 119 i miła pani z nhs powiedziała mi aby się nie przejmować. Jedyne co to wysłać maila do nich z ponagleniem aby w razie co mieć podkładkę pokazująca moja dobrą wolę. Poradziła również że nie mam co obawiać się kary.

Jednym słowem masakra (). Zwykły scam z tymi testami na 2 dzień.

Czy ktoś również miał od nich testy i niedoszły / doszły z opóźnieniem ?

Jest szansa aby starać się o refund z #mastercard #kartakredytowa? Usługa nie została wykonana albo zostanie wykonana z opóźnieniem.
  • 7
@Euthymol @Mar_cys czyli rozumiem że wynik testów nie jest wysyłany dalej do nhs?

@vilay darmowy test zrobię i będę się starał o charge back. Jedyne co to myślałem że negatywny wynik testu jest raportowany do nhs więc w razie gdyby test nie został zrobiony wydaje mi się że ktoś się powinien tym zainteresować. Ale wygląda na to że nikogo to nie obchodzi dopóki kasa za testy jest zaplacona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Wloczykij: zamówiłam test dla mnie i męża właśnie z expert medicals, ale na właśnie miałam nadzieję że nie przyjdą i zrobię chargeback :D mój dziś przyszedł (tydzień po zamówieniu) a męża jeszcze nie. Oby chociaż jeden nie dotarł haha