Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dostałem dużo komplementów w dniu testów Ganymade, co prawda od własnej żony ale jest dość krytyczna co do śmierdzieli których używam. Cały dzień podobno czuć go w domu mimo ze wyszedłem do pracy o 8 rano. Po przyjściu znowu pochwaliła. Nawet aplikowałem świeżo na nadgarstek żeby ją otwarcie zniechęciło ale tez nic… stwierdziła ze kiedyś miała podobny żel po prysznic. Co do zapachu mam ambiwalentne uczucia. Otwarcie dla mnie jest trochę przytłaczające, ogromna moc i lekkie drażnienie nosa. Ale po dwóch godzinach kiedy zrobi się gładsza to inna bajka. Piękny, nietuzinkowy zapach. W sumie nie jest podobny do niczego co bym znał. Według mnie mineralny i nieco kwaśny w tym wszystkim. Sam jeszcze nie wiem czy się polubimy ale będą kolejne przymiarki.
Znośnego dnia i oby do weekendu.
#perfumy
Pobierz
źródło: comment_16299887942BXGzb9ZzJ1nJNcwqmEPEb.jpg
  • 12
@OscarDeLaRenta: Co do zapachu to wiadomo ze każdy ma inny gust ale trwałości i projekcji mu nie odbierzesz bo to dość mocny gracz. Może przetestuj jeszcze raz. Mam na sobie dziesiąta godzinę i dalej czuje dość fajnie. Projekcja pierwsze godziny to bomba.