Wpis z mikrobloga

@L3gion nie zgadzam sie. 2 uważam za najlepszą. Fabuła w 3 to jakis smieszny żart a grywalnosc została zastąpiona pierdyliardem kolorowych itemow wypadających w niezliczonych ilościach. Imho odgrzany bardzo kolorowy kotlet bez bigla, ktory towarzyszyl presequelowi i 2.
@L3gion oczywiscie, ze taka. 2 byla pod tym względem idealna, bo byla wywazona. 3 to już prysznic z samopowtarzalnego, loso-generowanego teczowego multiguwna
oczywiscie, ze taka. 2 byla pod tym względem idealna, bo byla wywazona.

@urwis69: była tak zajebiście wyważona, że poziomy trudności musiałeś xDˣᴰₓD odblokować i żeby mieć jakieś wyzwanie trzeba było przejść cały wątek fabularny

a kiedy dostało się ten trudny poziom, to - zonk - okazuje się, że zatrzymujesz wszystko i poziom trudny znowu jest zbyt łatwy

koniec końców chcąc zagrać na tym mitycznym legendarnym w którym trzeba umieć się starać
@Czimchik no widzisz, a ja mam inne wspomnienia i wg mnie mocno przesadziles. Pieknie sie grindowalo w BL2, a DLCki byly genialne i z tego co pamiętam to kosztowaly jakies grosze. W 3 gdzie sie nie ruszysz na statku to masz zablokowany, platny content. No i cene za podstawke to juz ktos skomentowal.