Wpis z mikrobloga

@bedziemagik2137: Zaufaj mi, że na żywo prawdopodobnie nie wygląda tak dobrze, ponieważ na samym powyższym zdjęciu widać klasyczny przykład pozy catfishing, optycznie zwężającej talię oraz dającej wrażenie "wysportowanej" sylwetki.
Spodnie typu high waist z kolei najczęściej mają zadanie ukryć oponkę na brzuchu i optycznie powiększyć tyłek.
Cycki ma ciasno ściągnięte w staniku, po jego zdjęciu rozejdą się na boki.
Oraz oczywiście lampa błyskowa na całej twarzy, nie zdziwiłabym się jakby na
A.....a - @bedziemagik2137: Zaufaj mi, że na żywo prawdopodobnie nie wygląda tak dobr...

źródło: comment_1629988181U9fOPCiSu4vt0ppmO7B8OH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aniadozmywania: magia zdjęć, każda taka super laska z tindera do której spermią faceci to w rzeczywistości nie wyróżniała by się mocno spośród rówieśniczek. Podobnie jest z napakowanymi facetami. W rzeczywistości te osoby nie sprawiają takiego wrażenia jak na zdjęciu. Po prostu wysportowany gościu, po prostu ładna laska i tyle.
  • Odpowiedz
@mlodyernest: Kolejna sprawa jest taka, że często dziewczyny używające póz catfishing w rzeczywistości podchodzą pod otyłość lub mają bardzo nieciekawe proporcje. Takie zdjęcia są bardzo często dodatkowo przerabiane.
Prawdopodobnie na żywo nawet nie będzie tą "niewyróżniającą się wśród rówieśniczek", a tą, o jeszcze gorszej aparycji całej sylwetki i twarzy.
Jeżeli dodatkowo zobaczysz ją bez makijażu i filtrów to tym bardziej możesz się przestraszyć. Sama nie byłam w stanie rozpoznać znajomej, która
A.....a - @mlodyernest: Kolejna sprawa jest taka, że często dziewczyny używające póz ...

źródło: comment_16304705727rxpbzkkjvneIzTO155ubS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz