Wpis z mikrobloga

#!$%@? studia, bo balam sie zadzwonic i zalatwic rzeczy do pracy do tego stopnia, ze mnie skrecalo i dostawalam histerii, boje sie isc do pracy i uczestniczyc normalnie w zyciu spolecznym, bo napewno wszyscy beda sie ze mna smiac, krzyczec na mnie, ze nic nie potrafie, ze jestem glupia, ze jestem doroslym czlowiekiem i powinnam sobie radzic. Moim najwiekszym osiagnieciem zyciowym jest prawo jazdy, ale i tak nie potrafie jezdzic samochodem. Dlaczego musze byc takim dzieckiem i nieogarem zyciowym, dlaczego? dlaczego muszę sie wszystkiego bać? dlaczego zawsze uciekam od czegos co wiaze się z odpowiedzialnościa?. Najgorzej jak słyszysz, ze chcesz tak się czuć, że taplasz się w tym, bo Ci tak wygodnie. Gówno prawda, nikt nie chce być lebioda, śmieciem i człowiekiem bez ambicji i marzeń. Doraźnie leki i szybkie dostarczenie mózgowi łatwych treści takich jak oglądanie głupot, granie w gry, odkurzanie zeby czuc latwy efekt odrazu. Najgorszemu wrogowi nie życzyłabym mieć do czynienia ze mna, bo jestem mecząca. #feels #depresja
  • 46
  • Odpowiedz
@Jakotako111: Pracuję, studiuję, trochę podróżuję. Szczęście, że mam blisko ogarniętą osobę, która daje mi siły. Jestem osobą milczącą, nie potrafię nawiązywać nowych kontaktów, nie jestem otwarta. Nie lubię w ogóle być w centrum uwagi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jakotako111: trochę jakbym czytał o sobie. Najwieksze osiągniecie to zrobienie prawa jazdy (nie wiem jakim cudem zdalem egzamin) ale nie jeżdzę bo się boje i nie mialbym jak utrzymac samochoodu bo nie chodze do pracy. Studia zawalone juz byly na 1 roku. Do niczego się nie nadaje, za każdym razem gdy muszę wyjść do społeczeństwa i coś załatwić to trzęsę się z nerwów i się tylko ośmieszam. Wstydzę się ludzi
  • Odpowiedz
@Jakotako111: a ja dziś poszedłem do pracy do Niemiec
Nikt nie gada po polsku oprócz mnie, ba trochę tylko szprecham bo reszta to Niemcy

Stres był ale zawsze w takiej sytuacji wychodzę z założenia że co ma być to będzie

I
  • Odpowiedz