Wpis z mikrobloga

  • 1
@Bloodaxis1 z mojej strony za formę wejścia w koalicję czyli cyrk z reasumpcją, a teraz robi z tego powodu z siebie ofiarę hejtu a winę "za błąd w głosowaniu" zrzuca na Sachajko, no prawdziwy nieugięty przywódca
  • Odpowiedz
  • 1
@ostulemijo nie pamiętam nawet czy poszło o prawa czy o to że na tych fanpejach były reklamy googlowe. Fan prowadził bardzo dobre stronki o nim i jego twórczości i jedyne co z tego miał to jakieś grosze z niewielkich reklam gdzieś w rogu strony. Gdzie sam z siebie pakował trochę kasy i pełno czasu a poziom był jak na tamte czasy wysoki. Szkoda bo Kazik za tamtą akcję mocno stracił w
  • Odpowiedz
W nawiązaniu do Kukiza to w Sejmie był też Liroy (z listy Kukiza XD) i miał co najmniej kilka rozsądnych pomysłów i nie dał się zeszmacic

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść panie Kukiz xd


@bn1776: No to kasuj konto skoro trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść/.
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie poszedł na szczęście w ślady Kukiza, ale winię go za brak reakcji na to co się aktualnie dzieje. „Bo jemu krzywdy nie robią”. A kumple z zespołu to w sumie zadowoleni.
  • Odpowiedz
dla ciebie to , że protestował przeciwko kradzieży jego twórczościn, to przymrużeniem oka ?


@muchabzz: Wyjaśniałem już wyżej. Rozumiem jego niechęć do piractwa, sam porzuciłem ten niecny proceder już lata temu, ale nie chodzi o to co robi, tylko jak robi. Nazywanie k-----i ludzi słuchających pirackich kopii nie ma dla mnie wiele wspólnego z godnością. Podobnie jak dojeżdżanie bloggera za wykorzystywanie cytatu z piosenki.

Dlatego też uważam umieszczanie Kazika w
  • Odpowiedz