Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 32
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (truskawkowy), 07:02:00, Czwartek, 26 sierpnia 2021. Imieniny: Marii, Aleksandra. Słońce wstało dziś o 05:43. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 14 godzin i 10 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:54. Ciemna noc zapadnie o 21:21, ale gwiazd można wypatrywać od 20:32.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (truskawk...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
Dzień dobry w czwartek, znowu mnie chwilę nie było. Nic specjalnego u mnie się nie wydarzyło w tym czasie. Zalewam kawę i zabieram się za nadrabianie wpisów. Trzymajcie się, miłego dnia!

  • Odpowiedz

Siema ludki!

Mnie też chwilę nie było, ale miałem kilka dni wolnego i robiłem wolne od całego świata : D

Muszę się pochwalić, że wczoraj zamówiłem sobie nowy telefon - Realme 8 Pro.
  • Odpowiedz
@lenythenub: Siema, ja też muszę telefon zmienić. Obecnie mam Redmi 4A i trochę już zamula, choć jeszcze na moje niskie wymagania jako tako sobie radzi. Myślałem nad wymianą na POCO X3 Pro ale Realme 8 Pro też w sumie biorę pod uwagę.
  • Odpowiedz
@Erwto:

W Realme 8 przekonał mnie AMOLED i o wiele przyjaźniejszy i androidopodobny interfejs niż u konkurencji. Czytałem, że to jeszcze wersja beta i cały czas jest udoskonalana. Ostatnio dostał wsparcie funkcji dynamicznego rozszerzania pamięci RAM - generalnie nie wiem na czym to polega, ale podobno dzięki temu bije konkurencje w swojej klasie na łeb. No i ten genialny case:

szkoda ze dopiero jutro przyjdzie :D

https://allegro.pl/oferta/pancern-etui-nillkin-camshield-do-realme-8-8-pro-10914391500?offerId=10914391500&inventoryUnitId=x5yVf-4R5uv6QEk-nnEEjg&adGroupId=YzAyMDNlNGYtMzU0ZS00M2M1LWE3MzEtNWJjYTExYmY1NjNlAA&campaignId=YzhhMGRlNzEtNGQyMy00OGRjLWEyZmMtN2YxYjY3MzNiYThiAA&sig=5753f56910f89eae41538ed2c0afecb4&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=ads&gclid=CjwKCAjw1JeJBhB9EiwAV612y4nTVsRQjdmO9CXTH7_MwtgH_rUd0ro64FfR3EpRLj1aLKpiKg-PBRoCHVoQAvD_BwE
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Pranie się robi, ja jem śniadanie, muszę kupić parę rzeczy do domu, bo oczywiście w trakcie rozpakowania gdzieś się zgubiły
  • Odpowiedz