Wpis z mikrobloga

@egonszef: fajny materiał bardzo tylko dorogo było ale jak w nich byłem na zawodach na strzelnicy to wszyscy posiadacze helikonów i innych militarnych marek mi zazdrościli i widziałem te ich spojrzenia z zawiścią i zazdrością, lepszy materiał i fajniejszy krój nie taki prostacki
Nie polecam nosić casual elegant tak do 40 roku życia ;)


@Sekularyzacja: Czemu nie? Akurat taki taki smart casual/casual można fajnie łączyć i dobierać ze sobą mniej i bardziej oficjalne ubrania. Polecam taki kanał na yt: Tim Dessaint, gościu pokazuje, że nawet w stylu casual można tworzyć fity, które wyglądają schludnie i niebanalnie.
Z resztą nawet łącząc ubrania w stylu "military" czyli np. płaszcze, kurtki pilotki itd. z trochę bardziej eleganckimi
@trtrtrtr: płaszcz + bojówki, ok
chodziło mi o te eleganckie spodnie, po prostu mam dość tego:
-mało kieszeni
-cienki materiał, na zimę tragedia
-cena niewspółmierna do tego co dostajemy
-bardzo szybkie zniszczenie materiału
Półbutów też już raczej nie będę nosił, niezależnie od ceny, rozpierdzielą się po 3-4 miesiącach. Przerzuciłem się na trepy

Niezniszczalne :)
Pobierz Sekularyzacja - @trtrtrtr: płaszcz + bojówki, ok 
chodziło mi o te eleganckie spodni...
źródło: comment_1629968865TddLNWtgPA3x9l0BHPGh7b.jpg
@Sekularyzacja: No myślę, że takie elegancko wykonane, skórzane buty wojskowe też mogą fajnie wyglądać, tylko kwestia konkrentego egzemplarza i tego jak to połączysz. Myślę, że jak ktoś się zna na #modameska to może każdą rzecz dopasować do reszty ubioru, tak by dobrze wyglądać, tylko no, po prostu czasami jest to trudniejsze
@Sekularyzacja: Np. jak nie lubisz eleganckich spodni, to np jeansy albo czarne jeansy to też jest klasyka, np. nieśmiertelne połączenie: biały t shirt + jeansy, tylko kwestia najważniejsza to dopasowanie rozmiaru do ciała
@Sekularyzacja: Ja np. w młodości lubiłem styl metalowy xD Teraz np. czerpię inspiracje z tego i np. czesto ubieram skórzaną kurtkę, czarne jeansy albo czarną koszulę itp. Wszystko można fajnie dopasować i utworzyć fajną stylizację, tylko trzeba się umieć