Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żona urodziła dziecko, oczy brązowe. Nie jestem debilem, pamiętam ze szkoły podstawowej, że gdy oboje rodziców ma oczy niebieskie to nie ma prawa, żeby dziecko miało oczy brązowe. Zrobiłem test na ojcostwo, dzieciak nie mój. Żona zaczęła kłamać, że mnie nie zdradziła, że to pewnie błąd testu albo zamienili nam dziecko w szpitalu. Wtedy powiedziałem, żeby ona test zrobiła skoro się obawia, że nie jest matką tego dziecka.

Dałem jej czas do wczoraj, wyrzuciłem ją z mojego mieszkania (kupione przed ślubem). Kontaktuję się z adwokatem, najpierw będę musiał ogarnąć zaprzeczenie ojcostwa a potem rozwód z jej winy. Żona do mnie dzwoni i prosi o wybaczenie xD Dzisiaj nawet teściowa zadzwoniła z żalem jak mogłem żonę z noworodkiem wyrzucić i że ona sobie teraz nie poradzi, odpowiedziałem że mogła o tym pomyśleć gdy się puszczała. A teściowa dalej, żebym jej wybaczył, żebym przybrał dziecko za swoje, bo byłbym dobrym ojcem i takie tam. Wyśmiałem ją i tyle. Znajomi już się dowiedzieli, na szczęście stoją po mojej stronie.

Harowałem za granicą (wracałem w weekendy), żeby nam było dobrze, żeby na wszystko nas było stać. Ona pracowała w sklepie z odzieżą, 8 godzin i do domku, gdzie puszczała się w moim własnym mieszkaniu. Jaką szmatą trzeba być, żeby coś takiego zrobić.

Bardzo się cieszyłem z tego dzieciaka, zawsze chciałem być ojcem, ale cóż zrobić.

#zwiazki #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61252e937b37e6000b784299
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 170
  • Odpowiedz
@Makak87: bo nie wiem skąd takie poglądy, ale się domyślam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą potwierdziłeś w kolejnych zdaniach. Znowu o zdradach, dzieciach pozamałżeńskich najwięcej do powiedzenia mają ci, którym to nie grozi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thorrand: jak dużo piszę na wykopie to znaczy, że się prostytuuję? Ciekawy wniosek. Jak piszę, że miałam wątpliwą przyjemność poznać kilka osob z tego tagu - to znaczy, że to są znajomi, i że z tą patologią się zadaję? Odnoszę wrażenie, że jedyną osobą z kupą jesteś ty. W głowie, w gaciach i w życiu.
  • Odpowiedz
@Makak87: bo nie wiem skąd takie poglądy, ale się domyślam? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą potwierdziłeś w kolejnych zdaniach. Znowu o zdradach, dzieciach pozamałżeńskich najwięcej do powiedzenia mają ci, którym to nie grozi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin:
No to sie sporo pomylilas. Doyebany na silowni czadziu z tej strony. Atencji od rozowych paskow tyle ze potrafi to NEGATYWNIE rzutowac
  • Odpowiedz
@little_muffin:

jak dużo piszę na wykopie to znaczy, że się prostytuuję?


To, że dużo piszesz na wykopie i masz tyle czasu oznacza wyłącznie to, że masz mnóstwo wolnego czasu i nie masz innych, lepszych zajęć
  • Odpowiedz
To, że dużo piszesz na wykopie i masz tyle czasu oznacza wyłącznie to, że masz mnóstwo wolnego czasu i nie masz innych, lepszych zajęć :)


@Thorrand: no zgadza się. Jestem geniuszem, więc hajs się sam zarabia, więc mogę marnować czas na jakieś pierdy.

Natomiast to co wypisujesz i jaki masz system wartości, może oznaczać, że prowadzisz lub jak sama napisałaś, chciałabyś prowadzić puszczalski tryb życia. O prostytucji nic nie pisałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jednak jesteś debilem. Bo możecie oboje z żoną mieć oczy niebieskie, a dzieciak brązowe po dziadkach


@little_muffin: Po pierwsze to zarzutka bo brązowy kolor w oczach wychodzi z czasem a nie zaraz po porodzie. Po drugie wracaj do szkoły średniej na biologię i doucz się z genów recesywnych i dominujących bo po dziadkach można mieć oczy niebieskie czy zielone jak takich rodzice nie mają. Natomiast brązowy jest genem dominującym i
  • Odpowiedz
Jestem geniuszem, więc hajs się sam zarabia, więc mogę marnować czas na jakieś pierdy.


@little_muffin:
Wnioskujac z Twojego sposobu dyskusji, braku umiejetnosci LOGICZNEJ interpretacji swoich wlasnych (!!!) zrodel, brak argumentow ad meritum (ad personam juz idziesz na bogato) mysle ze do geniusza sporo Ci brakuje.

Powiem wiecej, uwazam ze jestes dosyc glupia osoba ktora tak w zyciu jak i w dyskusji kieruje sie raczej prostymi emocjami a nie faktami. Dowiodlas
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania te anonimowe Mirko wyznania to już zaczynają przypominać Trudne Sprawy / Ukryta Prawda. Te bejtowe historie są podobnym poziomie - życiowe scenariusze z dupy w których na próżno szukać jakiekolwiek sensu ()
  • Odpowiedz
Po pierwsze to zarzutka bo brązowy kolor w oczach wychodzi z czasem a nie zaraz po porodzie. Po drugie wracaj do szkoły średniej na biologię i doucz się z genów recesywnych i dominujących bo po dziadkach można mieć oczy niebieskie czy zielone jak takich rodzice nie mają. Natomiast brązowy jest genem dominującym i nie ma #!$%@? żeby było tak jak napisałeś. Sam wyszedłeś na debila i to podwójnie - wymądrzając się jak
  • Odpowiedz