Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żona urodziła dziecko, oczy brązowe. Nie jestem debilem, pamiętam ze szkoły podstawowej, że gdy oboje rodziców ma oczy niebieskie to nie ma prawa, żeby dziecko miało oczy brązowe. Zrobiłem test na ojcostwo, dzieciak nie mój. Żona zaczęła kłamać, że mnie nie zdradziła, że to pewnie błąd testu albo zamienili nam dziecko w szpitalu. Wtedy powiedziałem, żeby ona test zrobiła skoro się obawia, że nie jest matką tego dziecka.

Dałem jej czas do wczoraj, wyrzuciłem ją z mojego mieszkania (kupione przed ślubem). Kontaktuję się z adwokatem, najpierw będę musiał ogarnąć zaprzeczenie ojcostwa a potem rozwód z jej winy. Żona do mnie dzwoni i prosi o wybaczenie xD Dzisiaj nawet teściowa zadzwoniła z żalem jak mogłem żonę z noworodkiem wyrzucić i że ona sobie teraz nie poradzi, odpowiedziałem że mogła o tym pomyśleć gdy się puszczała. A teściowa dalej, żebym jej wybaczył, żebym przybrał dziecko za swoje, bo byłbym dobrym ojcem i takie tam. Wyśmiałem ją i tyle. Znajomi już się dowiedzieli, na szczęście stoją po mojej stronie.

Harowałem za granicą (wracałem w weekendy), żeby nam było dobrze, żeby na wszystko nas było stać. Ona pracowała w sklepie z odzieżą, 8 godzin i do domku, gdzie puszczała się w moim własnym mieszkaniu. Jaką szmatą trzeba być, żeby coś takiego zrobić.

Bardzo się cieszyłem z tego dzieciaka, zawsze chciałem być ojcem, ale cóż zrobić.

#zwiazki #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61252e937b37e6000b784299
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 170
  • Odpowiedz
Mam inne zdanie. We współczesnym świecie na pewno nie


@Thorrand: możesz sobie wmawiać co chcesz, ale przyroda, natura ma tylko jedną prawdę. Nie umiesz się rozmnożyć to znaczy, że jesteś ślepym zaułkiem ewolucji i coś poszło nie tak.
  • Odpowiedz
Nie umiesz się rozmnożyć to znaczy, że jesteś ślepym zaułkiem ewolucji i coś poszło nie tak.


@little_muffin:

Cudownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie lubię gdy o ludziach ktoś używa terminologii dotyczącej zwierząt. Pomyśl dlaczego to błędne rozumowanie :)
  • Odpowiedz
Nie lubię gdy o ludziach ktoś używa terminologii dotyczącej zwierząt.


@Thorrand: ludzie to zwierzęta, co potwierdzasz chociażby tymi wynikami testów na ojcostwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ważne co wymyślony pan na chmurce powiedział 2k lat temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak osoba wierząca w bajki może pisać o błędnym rozumowaniu? Przecież już samą wiarą udowadniasz, że masz niski poziom inteligencji.
  • Odpowiedz
Ale w sumie się nie dziwie, bo większość z was to odpady genetyczne, z którymi nikt by się nie chciał rozmnożyć, więc nie dziwi wasz strach przed byciem oszukanym.


@little_muffin:
Teraz doczytalem, niepotrzebnie widze skupiam sie na
  • Odpowiedz
@little_muffin:

Jaka wiara? Co ty bredzisz? :) Nigdy nie wierzyłem i doszedłem do takich przemyśleń w wieku 8 lat. I to wychowując się w katolickiej rodzinie. Zaręczam ci, że w całym życiu byłem mniej razy w kościele, niż ty.

Miałem na myśli to, że zasady nie są równe. Mireczki z tagu #przegryw nie są dysfunkcyjni, chorzy ani niepełnosprawni (większość nie jest). Ich głównym problemem jest to, że urodzili się w złej rodzinie -
  • Odpowiedz
są dysfunkcyjni, chorzy ani niepełnosprawni (większość nie jest). Ich głównym problemem jest to, że urodzili się w złej rodzinie - biednej.


@Thorrand: muszę cię zmartwić, są niestety mocno dysfunkcyjni. Niestety miałam wątpliwą przyjemność poznać kilku.
Nie wiem skąd sobie wymyśliłeś, jaki tryb życia ja prowadzę xDDD Puszczalski to ja bym chciała mieć xDDD
  • Odpowiedz