Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
Zaczynam już dochodzić do wniosku, że jakakolwiek dyskusja z natalistami jest pozbawiona sensu. Totalne zaślepienie na logiczne argumenty i fakty. Absolutny brak obserwacji otoczenia i wyciągania wniosków. Beztroskie życie w swojej bańce, bez wychylania z niej nosa, bo jeszcze okazałoby się, że jest inaczej niż myślą i mogą się mylić. Do tego zarzucanie chorób psychicznych, braku empatii (serio?), braku odpowiedzialności i wiele innych. Szkoda nerwów na to wszystko... Być może przejrzą na oczy dopiero wtedy, gdy stanie się coś złego ich pociechom, ale wtedy już będzie za późno. Współczuję kolejnym pokoleniom...
#antynatalizm
  • 61
Być może przejrzą na oczy dopiero wtedy, gdy stanie się coś złego ich pociechom


@UnderThePressure: Mam wrażenie, że tak to działa. Tragedia własna lub kogoś bliskiego skłania do myśli przerużnych, co może się skończyć spotkaniem z antynatalizmem lub przypomnieniem sobie o nim.

Dlatego praktycznie przestałem się udzielać na tagu. Nie bardzo jest o czym dyskutować.
@Neko-chan51: zgadzam się, nie ma sensu się tlumaczyć. jesteś właściwie gorsza od typowych natalistów (a idąc za Twoim komentarzem, też "mniej inteligentna"), bo ludzie z autyzmem i aspergerem nie słyną z bycia szczęśliwymi. wręcz przeciwnie, częściej myślą o samobójstwie i mają więcej prób samobójczych. ale niech się rozmnażają, przynajmniej potrafią dużo o żabach mówić.
obrzydliwe i kretyńskie myślenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@kamilek98PL: mam nadzieję, że jak nie będę mogła podnieść sama szklanki, to albo będzie mnie stać na wykwalifikowaną opiekunkę albo będę mogła zdecydować się na eutanazję.

Liczenie na to, że ewentualne potomstwo #!$%@? wszystko, żeby podawać mi wodę i podcierać dupę jest skrajnie egoistyczne. I nie ma mowy o żadnej wzajemności, jeśli przyjdzie ci do głowy rzucać takim argumentem - rodzice decydują się na potomstwo świadomie, i wiadomo z czym to
@UnderThePressure: Twój problem polega na tym ze jesteś przekonany o swojej zajebistosci i o tym ze masz słuszne poglądy. Jak natalisci z wypoka ciebie nie przekonują to może tak: Bill Gates 3 dzieci, Jeff Bezos 4 dzieci, Elon Musk ma 5 synów, Steve Jobs 4 dzieci. Mógłbym dalej sypać z rękawa Kulczykow, Lewandowskich i innych. Dążę do tego ze na top 100 forbes jest dzietność tak gruba ze ty jak byś
@UnderThePressure: No ale ci ludzie których przytoczyłem są mądrzejsi zarówno odemnie jak i od ciebie xD. Co innego rozmnażać sie jak sie niema na to siana a co innego próba stawiania jakichś koślawych tez na vikop ru. Absolutny top światowy zarówno jak idzie o kasę, wpływy, inteligencje, sport oni wszyscy sie rozmnażają xD. Myśle ze jak na codzień patrzą ile węglowodanów ma serek który jedzą to #!$%@? trochę pokminili przed decyzja