Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande: w tym momencie to po by musiało jakoś konkretnie #!$%@?ć sytuację i to w znacznie ważniejszych rzeczach niż kilka Imigrantów przepuszczonych przez las żebym w ogóle pomyślał o pissie jako wyborze
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande Znów 99% #4konserwy ramię w ramię z pisem w propagandzie. Oczywiście demokratyczna opozycja też ucieka się do manipulacji, ale to każde pierdnięcie opozycji jest grillowane non stop przez kilka dni, a odpały rządu są niemal niezauważalne.
  • Odpowiedz
Na wykopie zupełnie jak w 2015, "wszyscy" za PiS'em


@PiccoloGrande: Nie tylko 2015, ale nawet rok i kilka miesięcy temu. Wystarczyło przez kilka dni pokazywać zdjęcia z kolejnych konferencji (matko on ma codziennie coraz bardziej podkrążone oczy! On chyba nigdy nie śpi!) i nagle pół wykopu było za pisem.

kolejna kadencja Genialnego Stratega już przyklepana.


Też zauważyłem, że już niemal oficjalnie ogłosili zwycięstwo pisu w najbliższych i każdych kolejnych wyborach

Najpierw
W.....0 - > Na wykopie zupełnie jak w 2015, "wszyscy" za PiS'em

@PiccoloGrande: Ni...

źródło: comment_1629879444myXN1zIRbQRUCFg7zKhgjt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Walther00 Dodajmy to tego komentarze, że opozycja już dała trzecią kadencję pisowi, a sami przepychają na główną do rzeczy itp sprzyjające władzy gadzinówki i jeszcze mają czelność cokolwiek mówić o piątej kolumnie.
A zdecydowanie najlepszą rzeczą jest to, że lwia część prawicowych użytkowników po kilku latach kapnęła się, że zostali wydymani przez PiS, bo jak się okazało, to pis przyjął wiele tysięcy imigrantów w tym z krajów muzułmańskich, więc ewentualne przyjęcie 7
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande jeszcze zauważyłem, że konta Konfederacji są zwoływane na mirko do wykopywania znalezisk na główną. Nie wiem dlaczego moderacja pozwala na to, żeby 100-200 osob codziennie wykopywało na główną polityczne wylewy polityków Konfy.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: mnie też by bolało, jakbym od pięciu lat inwestował w spamowanie wykopu lewackimi wynurzeniami, tylko po to, aby okazało się, że to wszystko idzie na kompost, gdy lewica osiąga swoją głupotą wartość krytyczną, po której kij się łamie
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: tak szczerze mówiąc, gdybym był w opozycji to robiłbym wszystko, żeby nie wygrać teraz wyborów, ale jednocześnie wejść do sejmu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przejęcie władzy w tym momencie to jak przejęcie steru Titanica 30 sekund od góry lodowej. A do tego pasażerowie nie będą chcieli się ewakuować, nawet jak statek pęknie na pół, bo będą krzyczeli, że oni zapłacili za bilet, a inni to w
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: xD Alez ta Konfa musi pedzic w sondazach skoro macie az taka aktywnosc <3

@jutokintumi: "Jak Kali ukraść krowę, to dobry uczynek. Jak Kalemu ukraść krowę, to zły uczynek."

To zwolywanie sie jest dlatego, ze neuropki maja listy zakopujace znaleziska szeroko rozumianej czesci konserwatywnej (ktore na przyklad ja chce widziec) - ciekawe czy o to plakales xD

Jestescie rozkoszni :*
  • Odpowiedz