Wpis z mikrobloga

Mój nowy #zte v967s z #aliexpress #android 13681 pkt. w Antutu 4.0.3. Niestety adapter do ładowarki jest zły. Nie wchodzi do żadnego kontaktu, do tego nie ma dziury na bolec ;< Na szczęście mam taki adapter, a na Allegro koszt nowego to ok. 2zł. Ładowarka brandowana ZTE o mocy 1000mAh.

Asphalt 7 chodzi płynnie. Asphalt 8 Airbone jest niegrywalny. Ravensword 2 chodzi idealnie i wygląda pięknie :)

http://imgur.com/a/HAJs9 - Album ze zdjęciami na imgurze

Sprzedawca to Chinatronic. Koszt $135,5 USD.

Aukcja: http://www.aliexpress.com/snapshot/266054705.html

Wysyłka SwissPost, choć wg opisu powinien być China Air Mail.

Zakup 12. września. 25 września pojawił się tracking (Nadanie przesyłki - 2013-09-25 21:32 - SINGAPORE). Do mnie dotarła 2013-10-04 ok. 10:30.

Pobierz
źródło: comment_z0PqMHQ6jlqpYF9U3cX3seOcrplb5toC.jpg
  • 28
@DOgi: czekam na ten sam telefon, od tego samego sprzedawcy, z tej samej aukcji:) z vatem zero problemow? I jeszcze pytanie - prosiles o wgranie pl jezyka, bo moj (wlasciwie to dla kolegi zamowilem) ma byc po polsku i chcialem zapytac ile mniej wiecej (procentowo) telefon jest spolszczony, ale u ciebie chyba angielskie menu?
@DOgi: Ty mi lepiej powiedz jak zapłaciłeś i ile Ci bank zabrał. Za miesiąc też kupuję ZTE v967s. No i zdaj relację jak się nim troche nacieszysz ;]
@Josif6969: Można nawet zwykłą depetówką, przynajmniej mbankowską, ale i tak bank zabiera coś tam. Zastanawiam się czy nie lepiej na allegro kupić bo na to samo wyjdzie.
@Josif6969: @Brydzo: osobiscie nie polecam kupowac przez wirtualna karte mbanku. Raz ze trzeba ją kupić za 15zł i czekac tydzień aż przyślą pocztą, a dwa, że sporo zabieraj na przewalutowaniu (20-30zł). Ja polecam płacić debetówką (tą kartą co do bankomatu wsadzacie ;)) alior sync. Zapłaciłem ok. 7zł + cena telefonu. Chyba nie ma korzystniejszego rozwiązania.

edit: jak ktoś płacił zwykłą debetówką mbanku to niech powie jak tam wygląda sytuacja.
Jeszcze dopiszę, że telefon ma procesor po 1,2Ghz na cztery rdzenie (MTK6589). Obsługa dwóch kart SIM, w tym AERO 2. 1GB RAM. Ekran 960x540 qHD w rozmiarze 5 cali. Aparat 5MP z diodą doświetlającą i 1MP z przodu. GPS. Root i CWM Recovery W zestawie w cenie czytnik SD, ekran ochronny, silikonowa obudowa, ładowarka, no i wysyłka z Hong-Kongu.

@Josif6969: normalną kartą debetową sobie zapłącisz (tylko sprawdź ustawione limity).

@
@DOgi: Powiedz ty mi lepiej jak śmiga NFS:Most Wanted bo jest niby jeden filmik ale wydajność nie powala i ciekawi mnie czy na prawdę wygląda to tak źle?
@Brydzo: teraz dolar bardzo tanieje, więc ja bym brał z Ali.

@rothen: dodałem do galerii fotki z polskim językiem. Z 75% systemu jest po polsku. Czasem są polskie nagłówki, a opisy po ang.