Wpis z mikrobloga

Przeciez to jest standard na polskim rynku. Bikt nie wynajmuje mieszkania bez kaucji, o czym ty piszesz xD.


@WiktorekS: o podwójnej kaucji i dodatkowym ubezpieczeniu, które ma ktoś opłacać. Wynajmowałeś chociaż kiedyś od kogoś mieszkanie?

Po co montowac drzwi i zamki w mieszkaniu, skoro to dodatkowe koszty? Lepiej wiecej
  • Odpowiedz
Bo to krótkowzroczne myślenie. Możesz stracić więcej niż zyskasz.


@Smol_PP: dokładnie! Nareszcie jeden zrozumiał, że przygarnięcie "uchodźcy" to większe ryzyko przy niewielkim potencjalnym zysku. Brawo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: przeciez napisalem kaucje za miesiac, nie za dwa. I ewentualnie 300 zl za ubezpieczenie gdyby nie chcial go sam oplacoc wynajmujacy (i miec #!$%@? czy zepsuje cokolwiek na mieszkaniu bo nie ponoesie za to zadnych kosztow).

jeżeli zamiast drzwi i zamków masz wystarczające zabezpieczenia to tak. Można mieć Polaka, z którego łatwiej ściągnąć pieniądze lub "uchodźcę", który znika na bliskim wschodzie. To nie jest trudne do zrozumienia, ale trzeba się z czymś takim najpierw spotkać


Jakich kosztow skoro ubezpieczyciel pokrywa wszystkie szkody w takim
  • Odpowiedz
dokładnie! Nareszcie jeden zrozumiał, że przygarnięcie "uchodźcy" to większe ryzyko przy niewielkim potencjalnym zysku. Brawo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: Szkoda że Ty nie zrozumiałeś. Pomimo tego, że napisałem dość jasno.
Stracić więcej niż potencjalnie zyskasz możesz wtedy gdy nie ubezpieczasz domu.
Niezależnie od tego czy wynajmujesz afgańczykowi, francuzowi czy nie wynajmujesz nikomu.
  • Odpowiedz
Wystarczy kaucja za dodatkowy miesiac


@WiktorekS: to odebrałem jako podwójną kaucję. Miesięczna kaucja jest standardem i nie jest żadnym zabezpieczeniem, bo to grosze.

Nie chce mi się rozmawiać z kimś, kto nie ma mieszkania i nie rozumie jaki to jest kłopot. Każdy człowiek może okazać się brudasem i złodziejem, ale lepiej mieć tego złodzieja potem w kraju, a nie na bliskim wschodzie. Tylko tyle i aż tyle

Czekam na wołanie,
  • Odpowiedz
@Ogau: nie wiem w jaki sposob chcesz sciagnac kase w Polsce od patoli. Jedt to niemal niemozliwe. Dlatego tylko umowa o wynajem okazjonalny plus prywatne oc.

Spoko, zawolam cie jak nie zapomne.
  • Odpowiedz
Co w tym lewackiego i z czego beka? Wykopki krzyczą "Dlaczego ich nie przyjmiesz do własnego mieszkania?" A jak się okazuje, że ktoś faktycznie przyjmie ich do własnego mieszkania, to też coś nie pasuje.


@BratJuzew: Ponieważ z doświadczenia wiemy, że ci którzy najgłośniej krzyczą właśnie ich nie przyjmą.
  • Odpowiedz