Wpis z mikrobloga

@Ogau:

no super. To nie ma problemu xD


Napisales nieprawde ze uchodzcy sa osobami niewiadomego pochodzenia, to cie sprostowalem. Nic wiecej.

kaucja w wysokości 50k + ubezpieczenie. Tak właśnie wygląda rynek najmu w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wystarczy kaucja za dodatkowy miesiac plus te 300 zl na prywatne oc i jestes ubezpieczony na wszystko.

na tej podstawie uważam, że taki biznes to dużo większe ryzyko, niż
  • Odpowiedz
  • 1
Mieszkania zostaną udostępnione chwilę po tym jak zostaną zaksięgowane przelewy od francuskich miliarderów na odbudowę katedry Notre-Dame
  • Odpowiedz
Ciekawe ilu się zgodzi. Liczę przede wszystkim na tych, co płaczą nad losem tych "afgańczyków" na granicy. Chociaż nastolatki raczej nie są właścicielami mieszkań ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: na penwo wielu bo dostaną za to wyższą stawkę jako akcja marketingowa.

Jeśli chodzi o Niemcy to tam właściciele mieszkań preferują wynajmowanie uchodźcom bo płaci za to miasto - nie ma opóźnień w zapłacie za czynsz i łatwo
  • Odpowiedz
Wystarczy kaucja za dodatkowy miesiac plus te 300 zl na prywatne oc i jestes ubezpieczony na wszystko.


@WiktorekS: no i tym sposobem nie znajdujesz chętnego. Tutaj już widać, że z wynajmem to masz tyle wspólnego, co ja z afgańczykami xD

Wy kiedyś słyszeliście o ubezpieczeniach? xD


@Smol_PP: słyszałem. Po co mam opłacać dodatkowe ubezpieczenie, jak mogę więcej zarobić?

na penwo wielu bo dostaną za to wyższą stawkę jako akcja marketingowa.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: dokładnie taki, jak twój xD

Mogę go zmienić na "na pewno niewielu, bo ludzie nie będą chcieli imigrantów, jak mogą mieć miejscowego" Wołaj za pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
słyszałem. Po co mam opłacać dodatkowe ubezpieczenie, jak mogę więcej zarobić?


@Ogau: Bo to krótkowzroczne myślenie. Możesz stracić więcej niż zyskasz.
I to nawet wtedy gdy nie wynajmujesz nikomu. Co doskonale widać w czasie powodzi.
Ale rozumiem, że to pytanie zadałeś jedynie dlatego, że brak Ci sensownych argumentów.
  • Odpowiedz
korporacja zapłaci właścicielom za najem czy właściciele sie zgodzą że za free udostępnią lokale?


@stan-tookie-1: Odpowiedź jest w głównym poście
"Airbnb, popularny portal umożliwiający wynajem lokali dla turystów, zobowiązał się zapewnić bezpłatne mieszkania dla 20 tys. afgańskich uchodźców, informuje CNN."
  • Odpowiedz
dokładnie taki, jak twój xD

Mogę go zmienić na "na pewno niewielu, bo ludzie nie będą chcieli imigrantów, jak mogą mieć miejscowego" Wołaj za pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: moj to argument powołujący sie na dotychczasową historię a twój "no zobaczymy". Więc, nie, twój argument nie jest dokładnie taki jak mój. W zasadzie nie podałeś zupełnie żadnego argumetu, jedyne co podałeś to wątpliwość.
  • Odpowiedz
Co w tym lewackiego i z czego beka? Wykopki krzyczą "Dlaczego ich nie przyjmiesz do własnego mieszkania?" A jak się okazuje, że ktoś faktycznie przyjmie ich do własnego mieszkania, to też coś nie pasuje.


@BratJuzew: bo to pytanie retorycznie? Zauważyłeś, czy tak nie bardzo?
  • Odpowiedz
@Ogau:

no i tym sposobem nie znajdujesz chętnego. Tutaj już widać, że z wynajmem to masz tyle wspólnego, co ja z afgańczykami xD


Przeciez to jest standard na polskim rynku. Bikt nie wynajmuje mieszkania bez kaucji, o czym ty piszesz xD.

słyszałem. Po co mam opłacać dodatkowe ubezpieczenie, jak mogę więcej zarobić?


25 zl miesiecznie. I to nie ty to oplacasz, tylko osoba ktora bedzie wynajmowac mieszkanie.

Nie wspominajac o tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sekularyzacja: jaki elektroniczny zamek na kody z airbnb? Korzystałem wiele razy i zawsze właściciel się kontaktował i albo osobiście oddawał mieszkanie albo dał instrukcje jak wejść, ale zawsze był z nim kontakt. Coś się zmieniło przez te 1.5 roku?
  • Odpowiedz
@Questa22: Podejrzewam, że zależy od właściciela. Niektórzy pewnie mają tyle lokali, że traktują je jak przechowalnie i nawet im się nie chce do każdego osobiście dojechać.
  • Odpowiedz