Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Rafaello91: z ciekawości zacząłem szukać autorki tych słów. Bo wychodzę z założenia, że takie teksty może rzucać tylko gruba baba. Jest jeszcze lepiej. Żadna Natalie Osan będąca trenerką fitness nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znaczy istnieje... w wyobraźni jakiejś grubej baby, która używa autorytetu "trenerki fitness", że niby szczupła broni grubasów. Brawo.
  • Odpowiedz
@Qraape: Grubasy zrobią wszystko żeby usprawiedliwić swoje otłuszczone leniwe dupska XD Zrobią też wszystko żeby schudnąć, pod warunkiem, że nie wymaga to wysiłku i wystarczy coś połknąć XD Ja tam się cieszę, że grubasy istnieją, jeden z moich ulubionych tematów do żartowania, zaraz po rasizmie XD
  • Odpowiedz
@Rafaello91: @BarkaMleczna: Ja sobie tam kisne w środeczku jak słysze te wywody o tym że ktoś się czuje dobrze w swoim tłustym ciele, co nie zmienia faktu, że jednak nie podchodze do obcych na ulicy i nie mówie im że są #!$%@? tłuściochami, tak samo jak nie podchodze do atrakcyjnych dziewczyn i nie mówią że mają fajną srakę.
  • Odpowiedz
@MirkobIog: oczywiście, że tak ;) I bycie grubym to jeszcze nie grzech, bo każdy może popełniać błędy i chcieć je naprawić. Osoby, dla których nie mam litości, to takie, które żądają uznania ich otyłości za atrakcyjną.
  • Odpowiedz
@anon-hriedk: @myszszara: Takie sytuacje niekoniecznie są na ulicy i w stosunku do obcej osoby, czasami z kimś rozmawiasz i po prostu ten temat się pojawia. Ja akurat mam koleżankę która chciała żebym ocenił jej nogi, a ja powiedziałem że mogłyby być szczuplejsze. Ból dupy był tak niesamowity że wrzuciła potem zapytanie na story, 'Ktoś powiedział że mam grube nogi co uważacie'. Wychodzi na to że w jakichś zwykłych rozmowach nawet
  • Odpowiedz
@Rafaello91: no tak, ale ja post zrozumiałem właśnie tak, że jeśli ktoś Cię nie pyta o to, co sądzisz o jego wyglądzie, to pilnuj własnego nosa, a nie rzucaj durnych komentarzy. Jak ktoś Cię zapyta, to wtedy jego problem jeśli odpowiedź mu się nie spodoba.
  • Odpowiedz