Wpis z mikrobloga

Wielu agresywnych inceli ma problem z zrozumieniem prostych faktów na temat kobiecej depresji. Wydaje się wam że, ponieważ kobieta ma dużo atencji to nie ma prawa mieć depresji. To nieprawda

Atencja od przegrywów, brzydali i manletów nie leczy kobiecej depresji tylko ją pogłębia!
Taka jest właśnie większość atencji jaką otrzymują kobiety bo większość z was jest przegrywami, brzydalami i karłami. Nieświadomie sami powodujecie u kobiet depresje (,)

#pomagajprzegrywom
#przegryw #blackpill #blackpillraw #wychodzimyzprzegrywu #rozowepaski #depresja #logikaprzegranychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ostry_Sens: No to pewnie za mało rozumiem o co ci chodzi, ale jeżeli uważasz, że ta osoba gada bzdury to w pierwszym przypadku zamykasz drogę do rozmowy, a w drugim dajesz sobie szansę wytłumaczyć, dlaczego ta druga osoba się myli lub źle na coś patrzy.
  • Odpowiedz
@aaadam91 Nie no to najpierw trzeba sobie wyobrazić o co jej biega. No i nie bardzo jest tak, że się myli, bo to czy ktoś jest beznadziejny czy nie to nie jest fakt, tylko jej zniekształcenie poznawcze. A jeśli faktycznie 100 procent by tak myślała to powinna wyżej cenić moją opinię niż swoją. Wniosek taki, że to głównie atencjonowanie się. Byle się nie dać wkręcić w dyskusję i nie traktowac tego
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens:

Byle się nie dać wkręcić w dyskusję

Czyli wracamy do tego co napisałem wcześniej.
To od ciebie powinno zależeć czy chcesz wdawać się w dyskusję i dawać komuś atencję.
  • Odpowiedz
@aaadam91 Co się powinno, a co nie to i tak takie myślenie życzeniowe. To nawet nie powinno zależeć ode mnie, a dosłownie zależy. Tylko kwestia jest taka czy się zgodzisz, że jednak lepiej jest czasem deprecjonować. Ja twierdzę, że nie wolno każdej głupoty brać na poważnie. I już mylą mi się posty, ale pisałem coś o tym, żeby samemu też nie szukać probłemów. Jak partner męczy w nte sposób to.jeszcze można
  • Odpowiedz
Taka jest właśnie większość atencji jaką otrzymują kobiety bo większość z was jest przegrywami, brzydalami i karłami.


@Eugenique: Jeżeli nie otrzymujesz atencji od atrakcyjnych samców, to znaczy, że sama nie jesteś atrakcyjna, a spermienie przegrywów i manletów tylko, to potwierdza. Pogódź się z BlackPillem. Nie dla anonki chady, tylko dla Stacy to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ExitMan - > Taka jest właśnie większość atencji jaką otrzymują kobiety bo większość z...

źródło: comment_1629826143ekIvEVQ1taRWaL7aPVR8cm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Eugenique: Masz rację. Słabe jednostki chcą pasożytować energie, sami nie mają, rzucają się na kobiety. Traktując je przedmiotowo, nic im nie dajesz, tylko niszczysz innego człowieka.

Rozpiszmy się trochę:
`Przegrywy nie chcą miłości, nie mają jaj kontratakować swoich prześladowców nawet wewnątrz swojej podświadomości, więc atakują kobiety, zrzucając na nie winę za całe zło jakie ich spotkało. Zrzucają winę na to, że są mało atrakcyjni i kółko się kręci, a ktoś na tym zyskuje. Tylko to wina tych, którzy ich gnębili i oni na tym zyskują.

Kto im to powiedział? Każdy jest wystarczająco atrakcyjny dla tej osoby, którą ma spotkać. No, kur*a, niech to zrozumieją, że to co myślą, to dostają. Może ten efekt "przegrywa", to nic innego jak bardzo słaby instynkt przetrwania, który tworzą przez te zaprogramowane wzorce? Prawdziwy instynkt przetrwania rodzi się w grupie, gdy musisz na kimś polegać
raezil - @Eugenique: Masz rację. Słabe jednostki chcą pasożytować energie, sami nie m...
  • Odpowiedz