Wpis z mikrobloga

Wielu agresywnych inceli ma problem z zrozumieniem prostych faktów na temat kobiecej depresji. Wydaje się wam że, ponieważ kobieta ma dużo atencji to nie ma prawa mieć depresji. To nieprawda

Atencja od przegrywów, brzydali i manletów nie leczy kobiecej depresji tylko ją pogłębia!
Taka jest właśnie większość atencji jaką otrzymują kobiety bo większość z was jest przegrywami, brzydalami i karłami. Nieświadomie sami powodujecie u kobiet depresje (,)

#pomagajprzegrywom
#przegryw #blackpill #blackpillraw #wychodzimyzprzegrywu #rozowepaski #depresja #logikaprzegranychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 30
  • Odpowiedz
@Eugenique: Deprecjonowanie depresji u kobiet czy u kogokolwiek innego jest czymś co nie powinno mieć miejsca w zdrowym społeczeństwie. Każdy zasługuje na pomoc.
Z drugiej strony obwinianie przerywów o kobiecą depresję jest równie toksyczne i nie przynosi nic innego niż pogłębienie wzajemnej niechęci do siebie.
  • Odpowiedz
@Eugenique: Dobra widzę, że jesteś trollem silącym się na kontrowersję, ale powiem ci, że gdyby to była prawda to kobiety nie byłyby większością pracowników w takich miejscach jak ośrodki dla niepełnosprawnych, domy pomocy społecznej, ośrodki dla bezdomnych czy jako pielęgniarki w szpitalach.
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens:

No właśnie nie wiem, bo one to lubią spędzić o depresji dla atencji


To zależy kto, bo rzeczywiście jest mnóstwo osób, w większości pewnie kobiet, które mówią o depresji dla atencji, a pewnie nawet koło niej nie stały tylko jest im smutno z jakiegoś powodu.
  • Odpowiedz
@aaadam91 Tylko jak ocenić, która się atencjonuje, a która autentycznie tylko część swojej depresji naturalnie okazuje, bo nie daje rady ukryć.
Więc jakby deprecjonowania depresji nie było to atencjuszki by wlazły na głowę i pewnie NEET wysępiły. Masz zderzenie swojego idealizmu z praktyką.
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens: Jeżeli masz koło siebie atencjuszkę i dziewczynę z depresją zwracającą na siebie uwagę to co to dla ciebie za różnica?
Jak będziesz traktował każdego z szacunkiem i żył w zgodzie ze sobą to od ciebie będzie zależało ile komuś dasz swojej uwagi. Jeżeli uznasz, że ktoś na nią nie zasługuje to idziesz dalej zajmować się swoimi sprawami, jeżeli chcesz poświęcić czas jakiejkolwiek kobiecie (bez względu na to w jaki sposób)
  • Odpowiedz
@aaadam91 Czyli jak będzie to w zgodzie z sobą to wtedy można deprecjonować.

Ja to jestem ponadto zdania, żeby te negatywne myśli ta osoba odgrodziła i trzymała się tego co dobre. A można to osiągnąć deprecjonując te wyolbrzymione problemy, które są często po prostu usprawiedliwieniem, że już nie daje rady grindować. Przykładowo nauka 16 godzin dziennis, a w praktyce to siedzenie przy książkach i telefonik pjerdu pierdu.
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens:

Czyli jak będzie to w zgodzie z sobą to wtedy można deprecjonować.

Jeżeli robisz to tylko dla ciebie w swoim umyśle i to możesz robić co chcesz tylko czy tobie to będzie pomagać? Natomiast uzewnętrzniając takie zachowania musisz się liczyć z konsekwencjami i tym, że ktoś twoje działanie może ocenić? Więc i tak to od ciebie zależeć będzie co będziesz robił, tylko ważne żebyś przyjął później konsekwencje tego.

Ja to
  • Odpowiedz
@Eugenique: Mimo wszystko mam zdanie bliższe tej użytkowniczce niż reszcie - w realu może mniej, ale w necie (czy na apkach randkowych czy nawet na Facebooku) tak ze 3/4 kobiet spotyka się przynajmniej w pewnym stopniu (choćby bardzo rzadko - incydentalnie) z atencją facetów, którzy do każdej się ślinią. Proste zaczepki osób nie znanych lub dalszych znajomych w stylu "hej, co u Ciebie" albo jakieś niezbyt oryginalne komplementy raczej nie będą
  • Odpowiedz
@aaadam91 No, ale bywa, że zależy na drugiej osobie i dlatego choćby na ględzenie, że jest beznadziejna odpieram, że głupoty wymyśla. Jakbym traktował to poważnie to by znaczyło, że coś w tym jest i się trochę zgadzam.
Chyba ta Twoja wypowiedź nie jest na mój aktualny mózg. Coś ciężko mi przebrnąć ze zrozumieniem.
Co do wpisu to po co w ogóle gdybać jak to zarzutka jest.
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens:

choćby na ględzenie, że jest beznadziejna odpieram, że głupoty wymyśla

Ale jest różnica pomiędzy:
"Przesadzasz, nie jest tak źle"-deprecjacja czyichś problemów
,a:
"Rozumiem ciebie, ale nie jest tak źle, zobacz, że ... .-wsparcie"
  • Odpowiedz