Wpis z mikrobloga

@Aztec26626 to nie jest konkurs tylko jedne z najwiekszych targow growych na swiecie. Darmowy marketing dla takiej gowno spolki jaka jest art. Nie ma szans zeby wygrali (jesli tak sie stanie to 10 pln do piatku) ale wystarczy,ze sie pokaza. Spekula wypchnie ten kurs na mocne szczyty pod premiere. Zobacz sobie wykres OML zakres 2 lata. Tu jest grany ten sam scenariusz. Pozdro
  • Odpowiedz
@Aztec26626: Sprzedałem ~25% akcji po 4.45. Możliwe, że sprzedam jeszcze kolejne 25% dziś. Boję się, że będzie zwała jak Climber nie zgarnie nagrody, bo to po prostu banan. Na pewno nie sprzedaję wszystkiego, bo jak Climber dostanie nagrodę to pewnie dalej będzie pompa.
  • Odpowiedz
@maniok: Jest dobrze, bo wszystko sprzedane ;) Ogólnie i tak troche #!$%@?łem, ale ostatecznie +130% więc płakać nie ma co. W środę miałem sprzedać kolejne 25% akcji, ale zeżarła mnie chciwość. Jak było 5.40 i już miałem sprzedawać, to zawiesili nototowania... Wczoraj już widziałem że jest mocna podaż, więc to 25% poszło rano i kolejne popołudniu i ostatnie 25% na sam koniec sesji (16:49 dokładnie;))
  • Odpowiedz