Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: Eh, widzę że nie rozumiesz problemu:
- API wykopu, zamiast przesyłać pełną liste wpisów, nie zawierających Twoich czarnolistowanych tagów. Przesyła pełną.
- Dopiero po stronie usera kasowane są wpisy, zawierające zablokowane tagi.
- przez co, jeżeli masz na czarno takie tagi jak #mecz #patostreamy czy inne wydarzenia, które potrafią zawalić całe gorące, to gorące są puste
To jest najbardziej znany i uciążliwy błąd dzialania tagów
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: problemy z brakiem powiadomień obserwowanych tagów, problemy z dostawaniem powiadomień mimo innego tagu na czarnej.
Kwestia gorących i czarnolisto też jest do pewnego stopnia ciekawa. Wykop generuje listę wpisów, które są w gorących, od razu ją paginuje i potem (słyszałem że frontowo, ale nie zagłębiałem się czy to prawda) usuwa już z popaginowanej strony czarnolistowane wpisy. Jest to rozwiązanie głupie na bardzo wielu płaszczyznach i świadczy o ogromnej niekompetencji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jurix: pewnie mają srogi problem z optymalizacją list w przypadku kiedy mają niestandardową zawartość i tak się to kisi xd
Przy niewielkiej skali filtrów zazwyczaj się sprawdza, ale jak jest peak tagu to serwis leży i kwiczy xdddd
Ogólnie do obejścia raczej szybko, ale kto by się w wykopie przejmował takimi problemami skoro trzeba #!$%@?ć więcej reklam xd
  • Odpowiedz
@CherryJerry: Przeklejam mój komentarz sprzed około roku

Fun fact; Kilka miesięcy temu brałem udział w rekrutacji na PHP Deveopera w Wykopie/Appverk. Jak się okazało praca tam nie ma nic wspólnego z Wykopem. Mówili mi że oni szukają ludzi do pomocy przy innych projektach. Więc póki płynie kasa od reklamodawców to raczej nie musicie się obawiać że coś naprawią ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ostatecznie mnie nie przyjęli
  • Odpowiedz
@Vosemite: No na ełro to dodali ten pasek z wynikami od sraczyki.pl, jakiś czas temu doszłą ta sekcja pod znaleziskami "podobne linki z tagu #costam". Te sekcje podobne i powiazane linki nigdy jakos nie działały zbyt dobrze, ale czego oczekiwać pod wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jake_921: Wykop zredukował oczekiwania użytkowników do zera, te przebąkiwanie "napraw tagi" to tylko z przyzwyczajenia jest bo wszyscy wiedzą, że gówno z tego wyjdzie. Aplikacja mobilna gówniana, błędy na wykopie za których zgłaszania banują itd, ten mityczny Łykop 3.0 gdzieś tam pisany pod stołem itd.
  • Odpowiedz