Wpis z mikrobloga

Poprawiłem MSRP (w końcu). Wydaje mi się że tym razem jest trochę za drogo, ale imo lepiej za drogo niż za tanio. Sporo kart zmieniło swoje przedziały cenowe, więc warto rozejrzeć się po przedziałach.
A no oprócz tego to znowu robi się drogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Link do wykresów:
https://imgur.com/a/QoIlvDD
Link do arkusza w wersji online:
https://drive.google.com/file/d/16nwbEIyJRGwu7ku6lKM3mJKaocLlBj76/view?usp=sharing

#gpuacl #pcmasterrace #komputery #kartygraficzne #nvidia #amd
Pobierz bibr - Poprawiłem MSRP (w końcu). Wydaje mi się że tym razem jest trochę za drogo, al...
źródło: comment_1629736675ogc9FEBH50BaZ1yH0qcuT8.jpg
  • 70
@bibr: W tym roku już chyba nie ma co liczyć na powrót do cen bliskich SRP.
Nawet jeśli będzie jakaś korekta to tylko drobna wynikająca z chęci zachowania przepływów dystrybucyjnych przed Black Friday i Christmas sale.
Najgorszy jest fakt, że prawdopodobnie nowe układy - które już są w planach produkcyjnych - mają już ustawioną poprzeczkę cenową na tyle wysoko, że finalni producenci musieliby być durniami by nie wykorzystać okazji na dobry
@cranberry250: wiadomo, ale te czasy wkrótce przeminą. Gdyby nie to, że na konsolach nie ma pewnych gier lub są ale bez możliwości wykorzystania ich pełnego potencjału (a mam na myśli simracing), to już dawno bym PC odstawił na bok i nawet nie myślał o ulepszeniach czy wymianie całej budy. W konsolę wpakuję 2,5k, #!$%@?ę abonamentem i mam w pompie co się dookoła dzieje. A obecnie satysfakcjonujący pecet kosztowałby mnie około 8k
@BenAffleck: tak po prostu wychodzi. Powoli staram się znaleźć jakiś sensowny sposób na liczenie serii RTX 3000. Pewnie na następnym wpisie ogłoszę jak to będzie wyglądało
@Poucz: powoli wchodzą do kolejnych produkcji. Co prawda ustawienia dające najwięcej boosta są o kant dupy, ale nawet niewielki skok wydajności kosztem niemal niezauważalnej dla oka utraty na jakości obrazu - biorę w ciemno

No ceny absurd. I tak serii 3xxx miałem nie kupować, ale z tego co widzę seria 4xxx tania nie będzie...