Wpis z mikrobloga

W imieniu swoim i innych obywateli mających dość rządów PiS chciałbym podziękować posłankom Jachirze i Hartwich, posłom Szczerbie i Jońskiemu, Władysławowi Frasyniukowi, Aleksandrowi Łukaszence oraz dziennikarzom TVN, Onetu i RMF za trzecią kadencję którą dzięki wam karakan ma w kieszeni (°°
#bekazlewactwa #bialorus #uchodzcy #neuropa #4konserwy #polityka
ye88 - W imieniu swoim i innych obywateli mających dość rządów PiS chciałbym podzięko...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ye88: przecież żaden wyborca, Pani Jachiry, Pani Hartwich, Pana Szczerby, Pana Jońskiego oraz słuchacz i widz TVN-u, Onet-u, RMF nie krytykuje swoich przedstawicieli za wsparcie okazane uchodźcom. To, że PO będzie spadać to tylko narracja pisu i konfy.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Ale wiesz że nie wygrywa się głosami twardego elektoratu, któremu takie akcje najwyraźniej odpowiadają a głosami niezdecydowanych, których zbiorowa histeria całej opozycji zwyczajnie odstrasza
  • Odpowiedz
@ye88: a to podziękuj tym co na PiS głosują


@Wedam: część głosuje na PiS, bo nie chce PO u władzy, a więc nawet zacisną poślady, aby PO nie rządziło (znam takich)

oraz słuchacz i widz TVN-u, Onet-u, RMF nie krytykuje swoich przedstawicieli za wsparcie okazane uchodźcom. To, że PO będzie spadać to tylko narracja pisu i konfy.


@PrzeKomentator: z obecnym poparciem i tak wyborów nie wygra,
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: jesteś bardzo naiwny
ile twardego elektoratu PO ma to było widać w 2015 roku, a jego część poszła do Hołowni i "nowej" Lewicy.
Te ostatnie wzrosty były głównie dzięki zniechęconym do PiS i niezdecydowanym.
Ostatnie dni skutecznie odkręcają wszystko to co ostatnio zostało osiagnięte i znów zostanie im tylko ich twardy elektorat, którego będzie nawet mniej niż ostatnio bo Hołownia.

Zresztą za samą taką wypowiedź w kraju, gdzie ludzie
  • Odpowiedz
@ye88: Nie jestem fanem PO ale pomyślałem sobie że fajnie by było jakby na krótką chwile wrócił Tusk na czele PO i udarł nosa PISowcom, ale przypomniałem sobie że w PO są takie asy jak Kidawa. Dla tego kraju nie ma ratunku.
  • Odpowiedz
@ye88: Gadka o 3 kadencji to jedno wielkie xD Temat ani nie jest duży ani strach przed uchodźcami nie dorównuje nawet w małej części temu z 2015 (gdzie też efekt duży nie był ale przez równy wynik wtedy nawet 1% dawał PiS zwycięstwo). Jak najbardziej zaszkodzi to opozycji ale raczej na zasadzie powstrzymania spadków ewentualnie małych ruchów przez mobilizacje wyborców i tyle.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Ale wiesz że nie wygrywa się głosami twardego elektoratu, któremu takie akcje najwyraźniej odpowiadają a głosami niezdecydowanych, których zbiorowa histeria całej opozycji zwyczajnie odstrasza


@running: Daj spokój, ten typ to ruski troll opłacony rublami. Cały dzień tu siedzi i nadaje co moskwa każe, najlepiej dać na czarno, ja już to zrobiłem.
  • Odpowiedz