Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
Jestem wdzięczny Przemcelowi że przez lata empirycznie potwierdził blackpilla i że jak masz słaba mordę to nic cię nie uratuje. Trzeba jeszcze dodać że Przemcel przynajmniej jest wysoki, a są ludzie którzy mają równie słaba mordę i w dodatku są niscy.

#przegryw #blackpill #przemcel #redpill obalony #zwiazki #seks no i oczywiście #homoseksualizm
  • 27
@Mineciarz69:
Zależy co rozumiesz pod słowem charakter.
Ja mam znajomego 25 lat, 186 cm z mordy nie jakiś brzydal spokojnie 4-5/10 (bez zakoli)
Nigdy nie mial dziewczyny, bo typowy prosty chłop ze wsi, jedynie o czym potrafi pogadać to o polityce albo rolnictwie.
0 randek w życiu.

Więc można założyć że gdyby miał ciekawszy charakter to spokojnie full normik.
@Pesadelo: no i czego sie rzucasz, wyzwalem cie?
4-5/10 to jest jeden #!$%@? jak 0/10, jestes niezauwazalny dla plci przeciwnej, chyba ze masz kase to tam moze jakas sie na ciebie połasi za torebke gucciego za 5k xD
@2906518:
To było się jaśniej wyrazić wcześniej bo nie wiadomo o co Ci chodzi.
4/10 morda ale wzrost powyżej 185 może spokojnie podnieść ocene o 2 oczka.
A u niego w otoczeniu dynamiczniaki 173 z hakiem dupczyli a kolo 186 nie :)
@Mineciarz69
Miałem w liceum takiego kolegę.

#!$%@? dziwiłem jak do niego wszystkie te laski lecą. #!$%@? normalny typ, wręcz nudny - #!$%@? nawet raz miał dziewczynę że jej jednego SMS nie wysłał bo mu się nie chciało xd

Okazało się że jest super przystojny wysoki i wysportowany. ( Ja tam debil o tym nie wtedy wiedziałem tylko jakaś kolezanka mi o tym powiedziała bo ja miałem inna miłość gry ,) z ryja