Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jest tu ktoś kto studiował niestacjonarnie na agh informatykę techniczną lub elektronikę i telekomunikację, bo nie wiem który z tych dwóch kierunków wybrać :/. W wolnym czasie uczę się programowania oraz mam inne zainteresowania poza samymi studiami. Zależy mi głównie na tym, na którym z tych dwóch kierunków są przyjemniejsi wykładowcy i tacy którzy nie robią dużych problemów ze zdawaniem oraz na tym, po którym z tych kierunków studiów miałbym lepsze perspektywy zatrudnienia (po eit wydaje mi się że jest ciężej o pracę ale jeśli się mylę to niech ktoś poprawi:)). Z góry dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#agh #studiabaza #studia #krakow #studiazaoczne #informatyka #it #eit

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6122e479618030000a790569
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania:
Kiedyś też stałem przed takim wyborem: informatyka albo elektronika i telekomunikacja. Wybrałem elektronikę i nie żałuję. Mimo że jest to trudniejszy kierunek, a przynajmniej dla mnie taki był. Dlaczego nie żałuję?

Po pierwsze,
Tak jak napisał @steppenwolf , po EiT możesz robić to samo co po informatyce. No i obecnie pracuję jako programista. Z kolei po informatyce raczej nie sprawdzisz się w pracy elektronika.
Zarówno z jednego jak i drugiego