Wpis z mikrobloga

Przez to co odwala TVN PiS ma 100% pewność, że wygra następne wybory. Niestety w Polsce nie ma opozycji, poza konfederacją, która z różnych powodów nie każdemu leży, dlatego ma szansę na max 15%

Ja nie wiem o co chodzi, zawsze jak sondaże mają spadać PiSowi to wychodzi jakaś akcja, która pogrąża opozycję. Wcześniej tzw. strajk tzw. kobiet, teraz kwestia nielegalnych imigrantów. Ja nie wiem czy aż tak dobrze Jarek smaruje sabotażystom czy jak.

#bekazlewactwa #bekaztvn #bekazopozycji #imigranci #bialorus #pis #wybory #polityka #konfederacja #4konserwy #bekazneuropy
  • 5
@trevoz: Najbardziej na strajku pogrążył się biss któremu poparcie spadło o jakieś 10pp. Myślisz, że na jesieni kogoś będzie grzał jeszcze ten temat? We wrześniu znów wleci temat tvn, później 4 fala i inba o pieniądze z Unii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dlatego ma szansę na max 15%


@trevoz: Mają szansę na tyle bo nikomu nic nie obiecują, że dadzą "za darmo" głupi naród i tyle. Mam nadzieję, że będzie im rosło pomału, ale systematycznie, wraz z wymieraniem komuchów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety w Polsce nie ma opozycji, poza konfederacją


@trevoz: Yep, dlatego neuropki tak się srają o Konfederację, bo widzą w niej zagrożenie. Wstyd pisać im o obecnych działaniach "totalnej opozycji" to zajmują się Konfą. Zauważ, że od czasu kiedy TVN24 zrobił podsumowanie głosowań i wyszło, że Konfederacja sumując wszystkie ustawy wychodzi na jedyną opozycję wobec PiS, to już nawet ten argument u nich umarł.

Co więc piszą? Piszą o "katotalibanie" i