Wpis z mikrobloga

bądź carrio aka zbyszek
lvl 36
utrzymuj się z streamów
używaj redpilla do wszystkich aspektów życia
neguj blackpilla
powtarzaj w każdym filmie "bóstwo w chmurach" przy jednoczesnej wierzę w istnienie czegoś z niczego
płacz o banowanie konta przez moderacje
płacz o wolność słowa na yt
banuj każdego z kim się nie zgadzasz
zaprowadź terror na streamach
dziw się dlaczego ludzie się z ciebie śmieją

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#carrioner #przegryw #takaprawda #blackpill #bekazpodludzi
AbZu_Raymond - bądź carrio aka zbyszek
lvl 36
utrzymuj się z streamów
używaj redpi...

źródło: comment_1629673442OiKYefdRViyLr7x0GTsqie.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@AbZu_Raymond: Kiedyś w miarę go lubiłem. Obecnie nie trawie.
Po ostatnim jego wywodzie o redpillu i jak to "zasoby są kluczowe do zaimponowania samicy" już wiadomo, że to zwykły odklejony coper.

On twierdzi, że dobrze zarabiający 40 latek ma multum opcji od 20 letnich dziewczyn, podczas gdy 20 latkowie są niewidzialni dla rówieśniczek XD
Tymczasem na ulicy widzimy non stop pary 20 letnich dziewczyn z 20-25 letnimi facetami. Tymczasem gdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@AbZu_Raymond: Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, że Carrio to po prostu debil.

Coś tam czasem mądrego powie, ale poza tym p------i głupoty. Zresztą stylem życia nie różni się bardzo od przeciętnego przegrywa.
Bo z tego co wiem to on chyba sam jest i nie ma dziewczyny, wchodził w jakieś konflikty z siostrą czy nawet całą rodziną, cały dzień gra tylko w gierki i siedzi w internecie i łazi w
  • Odpowiedz
@Masterpolska94: Mało tego, po bladości jego skóry widać jak na dłoni, że siedzi na chacie w ewentualnymi przerwami pójścia do pracy jako korposzczur. Nie mowie, że to złe bo sam tak robię i nie widzę w tym problemu, tyle że Carrio kreuje się na Chada który zrobił gówniaka w wieku 20 lat przez co uważa się za ruchacza brodacza i co za tym idzie wmawia swojej marnej widowni redpillowe p---------e.
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond z tego co wiem to on swoją przeszłość związkową ma mocno powaloną - z jakąś ma dziecko, z inną był chociaż go non stop zdradzała, jeszcze inna zrobiła z niego creepa i stalkera, a on jej jeszcze kupował prezenty (malo tego - byl gotów na zerwanie kontaktów z córką, bo tamta nie lubiła dzieci - jego słowa). Po uwzględnieniu tego wszystkiego - nie wiem jak taki typ może być jakimkolwiek
  • Odpowiedz
pod koniec lat 2000 takie wtedy panowało przekonanie wśród facetów, ze kobiety lecą na kase


@Eugeniusz_Zua: Incel TV, wspominał kiedyś w jednym ze swoich filmów, że jego znajomy (chyba niski currycel) jest właścicielem jakiejś kliniki i zarabia od cholery hajsu. Mimo to, jedyne co w życiu poruchał to na divach ()
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: O nie, ten brodaty, lewicujący normiczek z adhd i egomaniactwem.
Gdy napisałem prawdę, że ogarnął redpill zbyt prostacko i bardziej kompromituje manosferę, carrio z miejsca dostał piany i oświadczył w swój nadpobudliwy sposób bana. Ach jaka szkoda, zabiera ludziom głos, a potem racjonalizuje swoją cenzurę i autorytaryzm informacyjny pitoleniem o "platformie youtube'a". Czyli nie zależy mu na poznaniu czy rozwoju mindset'u, on chce tylko agresywnie siedzieć w bańce swojego
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: Od początku jego kanału uważałem typa za debila. Ogladałem go moze tylko przez okrez jak prubował sił w jakimś serwisie prubujacym zastąpic Yt. nawet mi nie żal że już nikt go nie ogląda. Dziwi mnie tylko czemu ten kanał jeszcze nie zdechł. Gośc de facto prowadził nieco bardziej agresywną wersię szarpanek z życiem zanim ten wgl powstał a dalej nie zdech
  • Odpowiedz
@placebo_: Po feminizmie nowoczesnym i genderowym tak, wybujałym socjalizmie, nie po całym, to lewicowiec poza tym. Chwalił się nagraniami, jak był i popierał protesty "kobiet", nawet jak jakiegoś dziadka zmieszał z błotem za to, że miał inny światopogląd w jakimś zakresie. Żenada. Daleko mu do kręgosłupa moralnego w sensie "szarpankowym".
  • Odpowiedz