Wpis z mikrobloga

#eit #agh #mgr #wat

Mireczki, warto iśc na mgr z Elektroniki i Telekomunikacji na AGH?
Na razie inżynierka na WAT-cie w toku, ale trochę zbyt "ogólny" program mają na mgr - trochę sieci, trochę matmy, troszkę elektroniki, bardzo mało przedmiotów z klasy specjalistycznej, takie po prostu uzupełnienie wiedzy bez faktycznego masterowania tego co mnie interesuje. A najchętniej bym szedł w embedded i AGH ma po prostu bajeczny plan studiów jeśli o to chodzi, jednak obawiam się egzaminów wstępnych i poziomu trudności - na WAT-cie trudno nie jest, po prostu mnóstwo rzeczy do zrobienia.
  • 5
  • Odpowiedz
@Jone: Celuje w prace przy MCU, np. STM32 to mój konik. Ale ogarniam też Pythona, różne zagadnienia sieciowe, biomedyczne klimaty. Wciąż otwarta głowa, ale bliżej mi do MCU, systemów wbudowanych itp.
  • Odpowiedz
to nie wiem, czy mogę Ci jednoznacznie odpowiedzieć, czy warto czy też nie. Tutaj jest syllabus z poprzednich lat:
https://www.syllabus.agh.edu.pl/2019-2020/pl/magnesite/study_plans/stacjonarne-elektronika-i-telekomunikacja--2 aktualny pewnie znajdziesz jak będą rekrutacje. Ogólnie dość miło wspominam ten okres, było dużo więcej luzu niż na pierwszym stopniu. Praktycznie wszyscy pracowali i dało się ogarnąć zajęcia w max 2 dni w tygodniu, więc to było na plus. Nie wiem jednak, czy warto z tego powodu przeprowadzać się z Wawy do
  • Odpowiedz