Wpis z mikrobloga

Przeżyłem z wami wielkie chwile, czułem się jak kauczuk na samym szczycie swojego lotu.

[Finał]

Bez zaskoczenia mamy kolejny raz podobny finał. Nasz zielony ulubieniec sięga po złoto pokonując bezkonkurencyjnie swojego rywala! Wielka chwała osiągnięta stosunkiem 232 głosy (64.09%) vs 130 głosów (35.91%)

[Medale]

Każdy kto choć trochę interesował się turniejem od pewnego czasu mógł się domyślić jak będzie wyglądało dokładnie rozstawienie medalowe. Szmaragd identycznie jak arbuz, pojawiając się pierwszy raz zyskał niezliczone grono fanów i szedł po wygranie turnieju. Lód jako srebrny medalista też był naprawdę mocną pozycją, choć wciąż to małe zaskoczenie. Na sam koniec zostaje cytryna, która najpewniej przy lepszym rozstawieniu stanęła by na miejscu właśnie Kauczuku Lodu, ale brązowy medal to wciąż świetny wynik.

[O całym turnieju]

Bardzo dobrze się przyjął i wstawianie dla was postów było mega zabawą. Naprawdę jestem zaskoczony ilością komentarzy i dyskusji, które miały tu miejsce. Powiem więcej, z jaką determinacją i zaciekłością niektórzy tutaj bronili swoich wybrańców to jest zadziwiające, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Część widowni była tylko przelotem, niektórzy doszli z kolejnymi parami do naszego grona ale najbardziej zadziwiające jest to, że były tu osoby, które kojarzę z I edycji turnieju i ich cenie sobie za tę wytrwałość ()

[Statystyki i ciekawostki]

-Szmaragd jest wciąż kauczukiem, nie musi być okrągły. Widziałem nawet kiedyś kauczuk meteoryt XD

-Łącznie w wszystkich ankietach padło 5804 głosów w poprzedniej edycji liczba ta wynosiła 1519 głosów.

-Wszyscy złoci medaliści z dwóch turniejów mieli kolor zielony.

-Aktualnie w pojedynku Cytryny vs Lotto widnieje wynik, który promowałby tego drugiego, tym samym rozstawienie medali na pewno wyglądałoby inaczej

-Analogiczna sytuacja wygląda aktualnie również w pojedynku pirat vs Iron man, bila dziesiątka vs uśmiechnięta buźka, Kaczuszka vs Kałuża Benzyny. Każdy z przegranych, aktualnie przeszedłby dalej.

-Największym starciem okazał się pojedynek Szmaragdu vs Cytryna, zagłosowało w jednej ankiecie, aż 1017 osób!

-Najbardziej zdominowanym Kauczukiem został Pirat zdobywając w pojedynku tylko 10 głosów (13.51%)

[Co dalej z turniejami?]

Będę szczery i powiem, że nie mam materiału na kolejny turniej i będę go musiał uzbierać. Pojawia się pytanie ile mi to zajmie, więc odpowiadam szczerze, że nie wiem. Może tydzień, miesiąc, rok a może nigdy już się tu nie spotkamy. Dlatego chwilowo na tagu będzie cisza i już nie trzeba śledzić tagu. Był pomysł zrobienia turnieju najlepszych kauczuków z I i II edycji lub też wielki finał złotych medalistów, ale jednak na pomyśle zakończę. Będę tęsknić, ale na szczęście większość z was aktywnie przegląda i komentuje wykop to może kiedyś się spotkamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze raz dziękuje wam za tyle emocji i tę ciekawą zabawę ()

Pozwolę sobie ostatni raz zawołać listę

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@Bartex16
@pieczarrra
@LM2525
@wypalony
@Bramborr
@Krokiruks
@XkemotX
@piegu92

#kauczuowemistrzostwa
KjatanSveisson - Przeżyłem z wami wielkie chwile, czułem się jak kauczuk na samym szc...

źródło: comment_1629652868MsnfcLQtkIWKC8fePmnqd8.jpg

Pobierz
  • 25
Moim zdaniem następna edycja to powinno być mniej więcej w stosunku 1/3 z pierwszych mistrzostw, 1/3 z drugich i 1/3 nowych. Wszak stare kauczukarskie powiedzenie mówi: "zdobyć mistrzostwo kauczuków jest trudno, ale jeszcze trudniej jest je obronić" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, nie sądziłem że wygrana w finale będzie tak wyraźna. O dziwo w ostatniej chwili, w finale postawiłem na lód, mimo że od początku stawiałem na
@Miskaryzu: Może przyszło dużo osób ale formuła ciągle stara i dobra
@Krokiruks: Jeszcze się zobaczymy, trzeba wierzyć ʕʔ
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: Będę wołać!
@Bartex16: Spokojnie zanim będzie kolejny turniej wyjdzie już 1.4 do cyberbuga 2077 i będziesz miał co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZlodziejBilonownic: Też myślę, że przerwa dobrze zrobi.
@J3bzzz: Praca dobrze przełożona na szczęście to tylko przyjemność