Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, ruszam z mediami społecznościowymi. Dokładniej mam dwa profile jeden na fejsie, na którym będę wstawiał merytoryczne artykuły i instagram gdzie wrzucam fotki. Tematyka ma dotyczyć szeroko pojętego życia w mieście. Jedzenie, architektura, życie, zieleń w mieście itp itd. Na fejsie będę chciał poruszyć tematy bardziej poważne, które są problematyczne w mieście samochodoza, Betonoza, zmian klimatycznych i patodeweloperka. Instagram będzie służył do nauki robienia fotek itp (zaznaczam ze marny fotograf ze mnie No ale ważniejszy jest progres niż od razu zostanie profesjonalistą!)

Wiadomo tematyka niszowa i zapewne bardzo mało osób obserwujących. Myślę ze fejs i insta to dość oklepane media. Na urlopie odwiedziłem Babcie do której wpadła cała rzesza prawnuczek kilku/kilkunastoletnich i podpytałam je na czym wschodzący kwiat naszego kraju siedzi w necie. No wiadomo padły tiktoki i „Wattpad”.

Zainteresowałem się tematem, założyłem tam konto i tak sobie przeglądam co tam użytkownicy wrzucają to mam wrażenie ze tam siedzą same nastolatki, które piszą historie miłosne. No i tutaj moje pytanie czy może tez tą cześć merytoryczna z fejsa wrzucać tam na #wattpad może takie artykuły się wyróżnia tam w tym zalewie powieści miłosnych?

PS

Jakby ktoś chciał poobserwować mnie na insta(a mam już 4 folowersow ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to na priv wyślę link do insta. Obecnie tylko ruszyłem z częścią zdjęciową (merytoryczne wpisy się dopiero tworzą).

PPS

Wrzucam zdjęcie z Gdyni przy piwku i nabywaniu wiedzy do tworzenia merytorycznych wpisów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#facebook #instagram #mediaspolecznosciowe #marketing
Pobierz dzester - Hej Mireczki, ruszam z mediami społecznościowymi. Dokładniej mam dwa profil...
źródło: comment_1629632419RXgHiwBqcBcSdnt5HmxJe8.jpg