Wpis z mikrobloga

Aż mi się przypomniało odbieranie twardego dowodu do auta.

Umawianie przez telefon - po 3 dniach i 100 próbach udało się dowdzownic. Termin zaporowy, 8 dni czekania by odebrać kawałek papierka.
Idę do starostwa i się okazuje że nie mogę wejść tylko muszę czekać przez drzwiami jak zwierze by pan urzędnik do mnie podszedł i zapytał jak śmiem przerywać mu przerwę xD
  • Odpowiedz
@doomer-2020: Jakbym miał zgadywać to pewnie opis wrzucili w marcu ubiegłego roku (a taka wtedy była narracja ogólnie) i od tego czasu procedury się nie zmieniły więc im takie zostało. Nawet dość zabawne, tak jak się czyta te nieironiczne posty sprzed roku o zabijaniu babci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doomer-2020: mnie w------i tymi nowymi dowodami. Chyba od nowego roku będą jeszcze brać odcisk palca, jak przy paszporcie. Wcześniej przez kilka lat można było sobie elegancko przez i trener wyrobić a teraz nie, nasz przyjęć do urzędu robaku jak kiedyś, eh.
  • Odpowiedz
@doomer-2020: Wydrukować wniosek obustronnie? Czy ja śnię, czy naprawdę urzędy odkryły w 2021 roku, że można drukować obustronnie i nie trzeba marnować 50% papieru? Odkąd jestem pełnoletni i mam nieprzyjemność załatwiania spraw po urzędach, tak wiecznie dziwiłem się, dlaczego wszystko jest drukowane z pustą stroną z tyłu.

Jedynie gotowe formularze z zewnętrznych firm (np. w skarbówce) były obustronnie drukowane. Jednak jeśli drukowała/kopiowała coś "Pani Basia" to zawsze j----a wszystko z
  • Odpowiedz
@enron: jak to zabawy? nie ma juz wnioskow online. a nawet jakby byly, to nie zycze sobie ojcowskiego pouczania i reprymend od j------o urzedu miasta.


@doomer-2020: hmm, w Krakowie ostatnio wszystko online załatwiałem, podpis ePuapem
  • Odpowiedz