Wpis z mikrobloga

@freeszpak: wojna trwa na wschodzie, ilu z tych ukraincow jest z tamtych terenów? Z tego co gadam z Ukraińcami, to większość jest z terenów nieobjętych wojna, czyli nie spełniają definicji uchodzcy
  • Odpowiedz
Ale Ukraińcy już wykopkom nie przeszkadzają tak


@Antlioon: Ukraińcy ciężko pracują w fabrykach w naszym kraju i przyczyniają się do wzrostu PKB. Jak koleś z afganistanu, który nie rozumie nawet prostych poleceń po polsku ma pracować w jakiejkolwiek firmie? Jak taka osoba ma się w ogóle integrować w naszym społeczeństwie? To będą kolejni cyganie, którzy trzymają się w swojej grupie i nie opuszczają praktycznie swoich dzielnic. Co jeżeli w tych
  • Odpowiedz
Czy jesteś za sprzedażą alkoholu?

1 NIE

2 TAK, oto dane moich nastoletnich dzieci:


@John_Clin: tak, jestem za 2 bo jezeli beda chcieli to i tak sie napija. co to za problem znalezc zula ktory za 5zł pojdzie i kupi butelke wodki? jak chca sie napic to niech pija legalnie. co, sebki od ciebie z gimnazjum nie umialy sobie zorganizowac alkoholu, czy jak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale pieniezny ból dupska wywołałem, a nie chciałem. Nawet zostałem nazwany zjebem i kretynem, a to tylko dlatego że nie wpisuje się ze swoim zdaniem w wychodkowe bingo ¯\_(ツ)_/¯

I to wy jesteście pierwsi do krzyczenia o równości i szanujecie zdanie innych, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak. Jest wojna, są uchodźcami. Czego wykopek nie ponimajet?


@Antlioon: Nie są, status uchodźcy nie zależy od tego wyłącznie czy w części danego kraju toczą się działania bojowe. Jest szereg wymagań, których emigranci z Ukrainy nie spełniają, notabene te osoby teraz po stronie białoruskiej póki co też nie spełniają, jeśli spełnią to warto im pomóc i kierować się przepisami, a nie emocjami.
  • Odpowiedz