Wpis z mikrobloga

Najgorszą krzywdę, którą można sobie zrobić będąc w moim wieku (31 lvl), to zacząć lookać na fejsie profile znajomych z gimnazjum albo liceum. Porównywać się do nich, gdzie każdy ma już dom, dzieci, psa itp. a ja? piwniczęnie bez celu i sensu na wykopie popijając alkohol. Człowieka dopada totalny dół, ile lat świetlnych dzieli go od normalnego życia. I z każdym rokiem oddala się od orbity...

#przegryw #samotnosc
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@zynklu1: mam 30+, mieszkanie w kredycie, żonę, dwójkę dzieci. Wiesz czego zazdroszczę najbardziej takim kawalerom jak Ty? Czasu dla siebie!!! Więc wez mnie kolego nie #!$%@? o zacznij coś robić ze swoim czasem - pasje, hobby, kup rower, chodź po górach, zrób prawko na motor i zacznij jeździć na złoty... Wszystko na co mi jest ciężko wygospodarować czas i energię.

Ale nie. Lepiej się dołować, porównywać do innych (i to tych
@zynklu1 radykalnie odciąć się od socialmediów, one tylko dołują - aczkolwiek w 1 proc. dostarczają uciechy, zwłaszcza jak się zobaczy, że kolega z podstawówki wytatuował sobie na pół pleców mordę swojej corczeki,
nie ma czego żałować ani nawet wyobrażać sobie, że inni poza Tobą to na pewno żyją sielankowym życiem, co mija się z prawdą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
pasje, hobby, kup rower, chodź po górach, zrób prawko na motor i zacznij jeździć na złoty


@staryhaliny: Boże jaka boomerowska nuda


@ArthasMenethil: no bo #!$%@? nie wiem jak to nazwać inaczej. Ja teraz myślę o rzeczach, które pozwoliłyby mi wyjść z domu. Wyrwać się od dzieci, żony, pracy. Samotnie najlepiej. Stąd może takie przykłady. Ale #!$%@?, nawet niech gra w gry, byleby przestał się użalać na sobą. Trzeba mieć do
@zynklu1
Panie jestem młodszy a mam już od jakiegoś czasu to samo we łbie. U mnie sprawdzają się jasne cele.
W tym roku już wszstko co chciał to osiągnąłem i jest pewna satysfakcja.
+ #!$%@? zapamiętaj wiek to tylko cyferka możesz mieć 50 lat i gówno we łbie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArthasMenethil: no chyba mu nie odpowiada skoro się żali? ¯\_(ツ)_/¯

@Ostry_Sens: co ma mówić? Wprost jej mówię, że potrzebuje czasem pobyć sam. Ona mi również. Inaczej #!$%@? się pewnie kiedyś nazwałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Psychika każdego ma swoje granice.
Nie wiem coś się tak #!$%@?ł do mnie. Wychodzi na to, że autystycy z wykopu uwielbiają wołać na głos o pomoc i się użalać, ale jak