Wpis z mikrobloga

Co jest dziwnego w tym, że podczas manifestacji występują kontrmanifestacje?


@Sok_Mandarynkowy: Jest coś dziwnego w tym, gdy manifestacja dotyczy walki o prawa człowieka. Kiedy ludzie zbierają się, aby temu się przeciwwstawiać, to coś jednak jest nie tak.

Antifa kontrmanifestuje, kiedy ludzie świętują odzyskanie niepodległości i jakoś wam to nie przeszkadza


Co? Pokaż, gdzie ja chwaliłem antifę. No dawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A we Francji w tej chwili manifestują, bo bez "zielonego certyfikatu" już nawet do Ikei czy Carrefoura rząd zabrania im wchodzić, ale wtedy jesteś za łapaniem ludzi za mordę.

@Sok_Mandarynkowy: Ponownie - gdzie ja tak mówiłem? Czy jesteś w stanie choć z jedną-dwie wiadomości wymienić bez próby zarzucania mi czegoś, co według ciebie robiłem, a co nigdy nie miało miejsca? Tak odpowiedzieć na temat, bez jakiegoś "whataboutismu"?
@Sok_Mandarynkowy: Czemu ty w ogóle do mnie mówisz cały czas w liczbie mnogiej i mówisz w ogóle o kimś innym? W jakiej sytuacji nie stanąłem w obronie kogoś, kogo powinienem według ciebie bronić?

Tak zupełnie na serio - weź spójrz na siebie. Stworzyłeś sobie jakiś obraz neuropka, z którym walczysz i próbujesz każdego wpasować w te ramy, choć to prawie nigdy nie jest prawda. Ty jesteś tym, który tworzy te podziały,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TenTypZez: Co jest dziwnego w tym, że podczas manifestacji występują kontrmanifestacje?


Antifa kontrmanifestuje, kiedy ludzie świętują odzyskanie niepodległości i jakoś wam to nie przeszkadza

@Sok_Mandarynkowy: gdzie te kontrmanifestacje?
to może byśmy nie byli społeczeństwem tak podzielonym i już dawno w wielu kwestiach osiągnęlibyśmy kompromis


@Sok_Mandarynkowy: np. żeby gejów nie zabijać tylko zamykać. Albo aborcja tylko w pierwszych 2 dniach życia zarodka.