Wpis z mikrobloga

#gimbynieznajo #gry #staregry #nostalgia #icytower #dziendobry

Mirki, pamiętacie Icy Tower? Kiedyś pisałem, czy może ktoś miałby ochotę zorganizować turniej, ale nie było dostępnych żadnych stron wspomagających ten pomysł. 3 tygodnie temu mój kolega stworzył stronę rejump.net, na którą można wrzucać swoje dzienne wyniki.

Zasady: wersje Icy Towera - 1.4 lub 1.5, nazwa użytkownika na stronie musi być taka sama jak w profilu Icy Towera, akceptowalne powtórki z minimum Combo 30 lub 200 Floor/NML, akceptowalny slowdown (nie wiem co to jest :D). Rywalizujemy w kategoriach Floor, Combo i NML (floor bez żadnego zakończonego combo).

Strona świeci pustką (3-4 użytkowników wrzuca swoje powtórki), bo społeczność jest generalnie martwa. Trochę mi smutno, bo kolega się napracował (pierwszy samodzielny projekt w Django), więc liczę na malutki #wykop #mirko effect.

Gdyby udało się zebrać z 50 użytkowników z wykopu, to możnaby pomyśleć o jakiś osiągnięciach na wykopie (np. jeden sezon trwałby 60 dni i każdy, kto zagrał 30 dni, otrzymywałby osiągnięcie).

Discord społeczności: Icy Tower Community - link niedostępny, bo Wykop nie pozwala, ale poszukajcie po tej nazwie :D

Zapraszam do grania i wysyłania powtórek na stronę! Zobaczmy, kto jest najlepszy w Icy Towera na Wykopie! :)
mozgnadywanie - #gimbynieznajo #gry #staregry #nostalgia #icytower #dziendobry

Mir...

źródło: comment_1629534069KtYjdEzEetzFSy5Z8OkKvI.jpg

Pobierz
  • 7
@Wykopek094: cooo? wlasnie chyba teraz jest najwiekszy wysyp tego, codziennie pojawiaja sie niezliczone ilosci pozycji, to wlasnie kiedys bylo bardzo malo dlategopojedyncze tytoly byly popularne. Kazdy wy,mieni tych kilka podobnych pozycji i zawiecha...
@Wykopek094: ty nie nadazasz, tamte gry zyskaly taka popularnosc bo nie bylo niczego innego za bardzo do wybory, a teraz gier z taka popularnoscia nie ma bo wybor jest wielki i to sie rozklada pomiedzy pozycje, to tak jakby stwierdzic ze w latach 90 tvp byla najlepsza i sie przy niej cale dnie spedzalo, no bo #!$%@? nie bylo wyboru.
@Wykopek094: No wlasnie blednie to postrzegasz, teraz jest tego mnustwo, wiec kazdy indywidualnie dobiera co mu sie najbardziej podoba z duzej dostepnej puli wiec PRZEZ TO ZE JEST DUZO nie ma pozycji wybieranych przez prawie wszystkich, nawet jakby one wszystkie byly super dopracowane i z zajebista grywalnoscia.
Wczesniej poniewaz bylo ich znacznie mniej, a bylo niesamowicie mniej przedewszystkim dlatego ze sredniak skladak pc byl platforma na wmiare dostepna, Playstation bylo czyms