Wpis z mikrobloga

Wklejam komentarz autorstwa @Zwanek idealnie opisujący Łukasza W. pseud. Olgierdano. Brawo kolego, lepiej się tego nie dało napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Oczywiście każdy przeciwnik Olgierda ma swoje powody, ale zapewniam że mało kto, o ile w ogóle ktokolwiek, broni tutaj Rudego lub Menela. Częściej pojawiaja się stwierdzenie oczywistego faktu, że Olgierd wcale nie jest lepszy od swoich oponentów i dostaje po ryju własną bronią.
_Ja Osobiście niewywoływany do tablicy wstrzymywałem się z krytykowaniem co głupszych zachowań Olgierda, no bo też żadnego obowiązku krytyki nie miałem, ale po tym, co zaczął o---------ć po "wyjaśnieniu" Arona w------o żenadometr poza skalę. Oczywiście nie mówię że powinien tam pójść i mu naklepać - to akurat było rozsądne że wyjaśnili sprawy jak cywilizowani ludzie. Niestety, Olo po całej akcji zamiast wykazać minimum samokrytyki i stwierdzić "no głupio zrobiłem, że mu się odgrażałem, ale ostatecznie udało nam się normalnie wyjaśnić sprawę", zaczął o---------ć najdziecinniejszy możliwy damage control, czyli piał o wielkim sukcesie, bo dowiedział się że "Rudy chce go pozwać"* i odpalił lajta charytatywnego, żeby hejterom wytykającym niekonsekwencję mordy zamknąć. To był mniej więcej moment, kiedy zorientowałem się, że Olgierd stał się drugim Menelem - z tym jego nerwowym śmiechem mającym pokazywać jak ma w------e, z tanimi zagrywkami mającymi poprawić wizerunek, z próbami przedstawienia wtop jak "sukcesów" i ogólnym cwaniakowaniem. Obaj przestali się dla mnie różnić.
Tyle o moich powodach krytyki Olgierda, ale zachęcam innych żeby też się wypowiedzieli.

*W c--j odkrywcze info, nie ma co. Warto było zrobić z gęby holewę. Jak na i ronię, ten wspaniały "sukces" Olgierda pomógł stalkerom go zidentyfikować. Po raz kolejny - warto było xD"_
#kononowicz #patostreamy
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach