Wpis z mikrobloga

TAG DO OBSERWOWANIA/CZARNOLISTOWANIA - #100zupekchinskich 33/100

Generalnie miałem nie robić dziś recenzji zwłaszcza o takiej godzinie, ale gdy widzę, że dostaje donejty od widzów tagu to aż mi serce pęka że ludzie są mili i kochani. Bardzo duże podziękowania dla @DonRzoncy za skromne, ale jakże wartościowe dla mnie dwa euro które odesłałem, bo nie chce waszych pieniędzy, ale plusików ()

KNORR NUDLE PIECZONY KURCZAK

Smaczna. Producent jednak postanowił, że nie poinformuje konsumenta o tym, że zupka jest lekko pikantna, natomiast jest to pikanteria porównywalna z dużą ilością pieprzu w zupie jak np do barszczu lubie dawac duzo pieprzu. zupka mozna by powiedziec ma smak kurczaka ale ten smak jest zabijany troche przez słoność - mówimy tutaj o samej wodzie, natomiast makaron ma bardzo intensywny i delikatny smak w którym czuje takiego kurczaczka pieczonego.

super zupka, dałbym nawet i ocene w wysokosci 9, ale nie dam bo producent okłamał na etykiecie więc daje 8/10

#jedzzwykopem #gotujzwykopem #gotowanietomojapasja
R.....s - TAG DO OBSERWOWANIA/CZARNOLISTOWANIA - #100zupekchinskich 33/100

General...

źródło: comment_1629492007RgogcwxPk636Is2appEmBQ.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@RicardoMilos: ja mam trochę ale kurczakowa tylko mr ming wiec nie zaryzykowalem bo jeszcze jej nie jadlem i wzialem stary przysmak pomidorowa i dodatkowo chlebek tostowy maślany z biedry z maslem ziołowym z lidla. czekam na jutro na opis kani skoro tak :)
  • Odpowiedz
@arturu777: nie wiem czy ta kania będzie w sumie.
na pewno juz widze problem z kupowaniem nowych zupek, bo teraz stoje przed regalem z wlaczonym excelem i sprawdzam ktore zupki jadlem a ktorych nie xD
  • Odpowiedz