Wpis z mikrobloga

TAG DO OBSERWOWANIA/CZARNOLISTOWANIA - #100zupekchinskich 33/100

Generalnie miałem nie robić dziś recenzji zwłaszcza o takiej godzinie, ale gdy widzę, że dostaje donejty od widzów tagu to aż mi serce pęka że ludzie są mili i kochani. Bardzo duże podziękowania dla @DonRzoncy za skromne, ale jakże wartościowe dla mnie dwa euro które odesłałem, bo nie chce waszych pieniędzy, ale plusików ()

KNORR NUDLE PIECZONY KURCZAK

Smaczna. Producent jednak postanowił, że nie poinformuje konsumenta o tym, że zupka jest lekko pikantna, natomiast jest to pikanteria porównywalna z dużą ilością pieprzu w zupie jak np do barszczu lubie dawac duzo pieprzu. zupka mozna by powiedziec ma smak kurczaka ale ten smak jest zabijany troche przez słoność - mówimy tutaj o samej wodzie, natomiast makaron ma bardzo intensywny i delikatny smak w którym czuje takiego kurczaczka pieczonego.

super zupka, dałbym nawet i ocene w wysokosci 9, ale nie dam bo producent okłamał na etykiecie więc daje 8/10

#jedzzwykopem #gotujzwykopem #gotowanietomojapasja
R.....s - TAG DO OBSERWOWANIA/CZARNOLISTOWANIA - #100zupekchinskich 33/100

General...

źródło: comment_1629492007RgogcwxPk636Is2appEmBQ.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@RicardoMilos: Jestem dość skomplikowany w odbiorze więc postaram się podzielić jakoś moje odczucia i wnioski na podpunkty:

1. Jestem dumny z tego, że mogę przyczynić się do rozwoju tagu (ale znowu żeś się wysilił z mojej przyczyny)
2. Jak o coś prosisz i jesteś człowiekiem w moich oczach wartym zainteresowania- to nie bądź zaskoczony jak dostaniesz ode mnie pomoc której ci trzeba
3. Ja #!$%@?ę serio musiałeś mi odesłać te
  • Odpowiedz
@DonRzoncy:
ad1 wystarczy mi plusik i już się ciesze bo jak widze że zupka dostaje 100 plusów to się uśmiecham elegancko
ad2 ale tamten wpis to #pdk było i nie potrzebuje pomocy finansowej, i nie wydaje mi się że robie tutaj dobrą robotę - zobacz tag #dailyzupka
ad3 musiałem, źle by mi bylo gdybym tego nie zrobił
ad4 będę!
ad5 ad4 było do odpowiedzi numer 5
  • Odpowiedz
@RicardoMilos: Żbysz cię szlak jasny trafił kref nagła zalała, #!$%@? wasza #!$%@? mać była.

Upuściłem sobie więc:
1. Plusuję jak mogę, ale to z racji kontentu więc się rozumie przez się samo;
2. Nie wiem czy potrzebujesz czy nie- jak "zachciałeś" to ci dałem. Ale nie ma nic za darmo- bez twojego zaangażowania nie byłoby mojego. Więc poniekąd jesteś odpowiedzialny za sytuację którą stworzyłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
3. No i #!$%@?ł kij w mrowisko. No nie no sory, ale j.w.- twój dobry kontent+ mój wolny hajs= ty z moim wolnym hajsem i
  • Odpowiedz