Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś polecić jakiś inny samochód niż Skoda Fabia I 1.9 SDI?
Szukam czegoś taniego na pierwszy samochód, korzystać będę tylko na trasie praca-dom (mniej niż 20km dziennie) + jakieś zakupy raz/dwa w tygodniu, więc nie potrzebuję czegoś nie wiadomo jak mocnego. Jedyne na czym mi zależy, to żeby się nie psuł, bo nie znam się kompletnie na samochodach i można mi wcisnąć każdy kit (tak, ten mem z dwiema skrzyniami biegów to o mnie), oraz żeby mało palił, bo przecież ceny paliwa to porażka. Kuzyn mi polecił ten samochód, mówi, że niezniszczalny silnik. Pewnie jak odłożę trochę kaski, to kupię sobie coś porządniejszego, ale na początek coś musi być.
To jak, ktoś coś? Jakiś inny złomik w tej cenie, do powiedzmy 5k?
#motoryzacja
  • 4
@Klemens_anon a ja bym poszukał audi a4 B5 powyżej 1999 roku z silnikiem 1.6, miałem te auto i sprzedałem zajebisty egzemplarz z gazem za 7000zl. Popatrz sobie są spoko. 102 konie, może nie jedzie wybitnie ale jest spoko
@Klemens_anon: Niskie spalanie 4-5 litrów 17 sekund do setki gdzie obecnie każde auto robi minimum 13-14, to trochę problem, poza tym skody są zazwyczaj w golasie, bez klimy, szyby na korbki z takimi silnikami.
Samo auto gnije na progach i pod nadkolami więc po kupnie sprawdź czy tam coś jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)