Wpis z mikrobloga

Terlikowski z klasą. Wyważona i celna opinia.

Tu nie ma prostych rozwiązań, ale nie możemy pozwolić na to, żeby wrócił ten bestialski i nieludzki mindset z 2015 roku, który stworzył Kukiza, dodał wiatru w żagle narodowcom i Korwinowi oraz dopuścił PiS do władzy.

Jest blisko ich końca. Te teorie o Łukaszence i Putinie, rzucających propagandowe koło ratunkowe pisowcom, tak bardzo mają sens.

Ciekawe czy naród zda ten - chyba ostateczny - test.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #terlikowski #afganistan #bialorus
Tywin_Lannister - Terlikowski z klasą. Wyważona i celna opinia. 

Tu nie ma prostych ...

źródło: comment_1629462192r6kxGHLVnJ5BNVEoHvpyNH.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: terlik widzę znowu napisał dużo, ale nie powiedział nic poza "zło jest złe, a dobro jest dobre". Gdyby nie to, że jest katolickim oszołomem, tekst tego typu przeszedłby bez echa, ale w tym wypadku ludzie przyjdą i przyklasną, że powiedział oczywistości.

Inna sprawa, że udział Polski wcale nie jest taki czarno-biały jak się wydaje. Byliśmy podobnymi pionkami co ludzie obecnie uciekający i to USA zadecydowało o wejściu do Afganistanu jak
  • Odpowiedz
@rzuf22: No niby tak, ale gdy były beton przemawia ludzkim głosem, to ma to też wpływ na fajno-katolikow, którzy od KK usłyszeli jedynie pisowską agendę.

W dzisiejszym dyskursie publicznym aż prosi się o jak najwięcej empatii - nawet tej bez jakiegoś realnego wpływu na rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ten uczuć gdy Terlikowski byłby na wykopie nazwany lewakiem. Nie po raz pierwszy zresztą, już go pare okazów lokalnej fauny zdołało tak nazwać przy kilku okazjach, zazwyczaj za wyciąganie wniosków które wyciąga każda osoba mająca więcej niż jednocyfrowe IQ.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: z jednej strony niby tak, ale z drugiej strony to wygląda na efekt "w krainie ślepców, jednooki jest królem" (czy jakoś tak). Żeby to było pierwszy raz to może ok, ale on to robi cyklicznie, czasami skrytykuje kościół (w bardzo słusznej sprawie, gdzie nie powinno być nawet dyskusji), a to powie, że jednak zabijanie jest złe itp. A potem wyjdzie z jakimś katoszurskim pomysłem i jest narracja "ten co potrafi
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: boże co za #!$%@?.

Mam też świadomość, że wędrówki ludów, jaka się zaczęła nie da się - tak po prostu - zatrzymać. Ani drut kolczasty na granicach, ani najwyższy nawet mur ich nie zatrzyma. Globalny obieg informacji sprawia, że ludzie szukają swoich nowych lepszych rajów (tak jak szukali ich w mitycznej Ameryce nasi przodkowie), miejsc, gdzie oni i ich dzieci będą mogli prowadzić bezpieczniejsze i lepsze życie.


Żaden mój przodek
  • Odpowiedz
  • 1
Piekło zamarzło, przyszło mi propsować Terlikowskiego oO


@prawiedobrze Pierwszy raz? Terlikowski często wypowiada się z RiGCzem - mogą mi nie odpowiadać jego poglądy, ale IMO to jedna z niewielu tak religijnych postaci publicznych, która używa wiary nie do wycierania sobie mordy, tylko do faktycznego krzewienia nauk Nowego Testamentu. Odkąd pamiętam nie zarzuciłbym mu hipokryzji, bo dla niego Bóg jest celem, nie środkiem.
Bardzo szanuję jako ateista.
  • Odpowiedz