Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem czy to nieszczęśliwy przypadek, chytry plan Łukaszenki czy kaczor ma telefon zaufania na Białoruś.

Ale wiem jedno, lewica przez to znowu #!$%@? xD

- w 2015 też lewicę bardziej interesowali imigranci niż kraj i nie wyszło to dobrze
- z dupy pod polską granicą pojawiają grupy muslimów. Przecież na białorusi nie da się pierdnąć, żeby milicja cię nie zaczepiła. To jakim cudem wesołe gromadki ch.j wie skąd przeszły przez cały kraj? Białoruś państwo policyjne a tu stado imigrantów przekroczyło ich granice i nie dostali ostrzegawczego strzału w potylicę z kałacha xD
- większość polaków to ksenofoby i raciści, i choćmy lewica miała milion kijów to nie zawróci w jeden dzień biegu tej rzeki.
- niedawno był brexit i część ludzi musiala wrócić do kraju, część znalazła gorszą pracę a część siedzi na bezrobociu i ciągnie socjał. Teraz przychodzą muslimy, które też będą ciągnąć socjał. Na pewno jakiś rodak będzie szczęśliwy że musi się dzielić kasą z obcym.
- mielonka konserwa wieprzowa xD
- wpuszczamy ludzi bez szczepień, bez testów, bez dokumentów kiedy ty europejczyku nie możesz polecieć do niemiec bez paszportu kowidowego w dupie

Jak na moje oko to Kaczor zadzwonił do Łukaszenki odbyli taką rozmowę:
- Waśka, macie jakichś ciapatych na granicy?
- Da!
- Zapakuj ich do ciężarówki i podrzuć pod naszą granicę na 2 tygodnie-miesiąc, wyślę ci skrzynkę Soplicowej
- Charaszo!

I tak oto pod granicą mamy wesołe śniade gromady, lewica skacze wokół nich robiąc idiotów z siebie a straż graniczna tylko stoi i się pilnuje aby nie dać im plaskacza za ich głupotę

#przemysleniazdupy #bekazlewactwa #bialorus #afganistan #strazgraniczna
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@SzubiDubiDu: przecież Baćka ich samolotami z Iraku zwoził a potem dowoził pod granicę xd

- z dupy pod polską granicą pojawiają grupy muslimów. Przecież na białorusi nie da się pierdnąć, żeby milicja cię nie zaczepiła. To jakim cudem wesołe gromadki ch.j wie skąd przeszły przez cały kraj? Białoruś państwo policyjne a tu stado imigrantów przekroczyło ich granice i nie dostali ostrzegawczego strzału w potylicę z kałacha xD

Nawet UE coś tam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@SzubiDubiDu: akurat z tym powrotem Polaków z powodu brexitu to #!$%@? jak potłuczony. Byłem wtedy w UK. Wystarczyło mieć ogarnięte wcześniej wszystkie papiery a potem PRZEZ #!$%@?Ą APKE NA TELEFONIE ogarnąć sobie presettlement status. O tym ty mówisz? Nikt nikogo kto był na miejscu nie wyganiał. Trudniej jest się tam dostać nowym ale to nic nie ma wspólnego z tym o czym #!$%@? jak potłuczony.
@SzubiDubiDu ale wiesz że właśnie stworzyłeś teorie spiskową, dorównując tym samym szurom w zmowie międzynarodowej a propos szczepionek i 5g??

co tylko pokazuje, że skrajna lewica & prawica ma wiele wspólnego (przynajmniej jeśli chodzi o spiskową teorie dziejów)