Wpis z mikrobloga

Patrzcie na te tolerancyjne podwójne standardy.

Śniadzi mężczyźni zaatakowali białego mężczyznę, a tłum w knajpie nic sobie z tego kompletnie nie robił, ale gdy role się odwróciły i facet wyjął broń w celu obronienia się przed pobiciem i kradzieżą nagle wszystkim w środku #!$%@?ło i julki zaczęły drzeć mordę z przerażenia, bo biedne dindu nuffin może dostać zaraz kulkę.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #4konserwy #bron
s.....j - Patrzcie na te tolerancyjne podwójne standardy.

Śniadzi mężczyźni zaatak...

źródło: comment_1629442566urhLsnvvMHUfguMKq7hoD0.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
absurd, widać jak stabilnie celował w głowę czarnego, z tego powodu piszczały


@Djelon:

A chciałbyś widzieć jak ktoś do kogoś strzela w łeb? Nie musi ktoś w ciebie celować, żebyś się przestraszył i darł ryj.

Być może masz rację - kto wie, ale przyjmowanie twojej "teorii" jako jedynej słusznej to chyba jednak przesada.
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: @tylkostrimi: sam zrobiłem wpis o tym zdarzeniu, gdzie wyjaśniałem, że inna reakcja na bójkę, a inna reakcja na potencjalną strzelaninę w centrum miasta, to nie wynik nienawiści wobec białych. Co prawda mój wpis odnosił się do znaleziska z tym filmikiem.
W ogóle znalezisko prawie 3k wykopów i ludzie zawiedzeni za typek z bronią nie zamordował dwóch ludzi, którzy tak naprawdę nie widomo jakie mieli intencje ( to
  • Odpowiedz
ochr


@quintic: Chicago wiosną 2019 w tle zamieszki na fali blm, ochroniarz został zaatakowany po wyproszeniu dwóch nastolatków z lokalu. Zamiar kradzieży to raczej wymysł wykopka, ale tym razem to nie jest fakenews. Tych dwóch to jakieś lokalne męty społeczne, a trafili na policjanta który dorabiał jako ochroniarz w macdonaldzie. Świadkowie dziwili się że nie strzelił, na ich szczęście gliniarz wykazał się wyjątkowym opanowaniem, mimo że wcześniej nawet rozbili mu
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili tu nie chodzi o to, że inny kolor skóry, tylko o broń xD zareagowałbyś tak samo, jakbyś zobaczył dwóch typów lejących się po mordzie na ulicy

Czyli doszliśmy do czasów kiedy dwóch bije jednego to normalka, a jak gość chce się obronić i wyciąga broń to świr jakiś bo chce się obronić?
  • Odpowiedz