Wpis z mikrobloga

Patrzcie na te tolerancyjne podwójne standardy.

Śniadzi mężczyźni zaatakowali białego mężczyznę, a tłum w knajpie nic sobie z tego kompletnie nie robił, ale gdy role się odwróciły i facet wyjął broń w celu obronienia się przed pobiciem i kradzieżą nagle wszystkim w środku #!$%@?ło i julki zaczęły drzeć mordę z przerażenia, bo biedne dindu nuffin może dostać zaraz kulkę.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #4konserwy #bron
s.....j - Patrzcie na te tolerancyjne podwójne standardy.

Śniadzi mężczyźni zaatak...
  • 51
@sebsossj: przecież tu nie chodzi o to, że inny kolor skóry, tylko o broń xD zareagowałbyś tak samo, jakbyś zobaczył dwóch typów lejących się po mordzie na ulicy jak i w przypadku gościa, który celuje w drugiego bronią? pierwsze rzadko kończy się śmiercią, do drugiego wystarczy nacisnąć spust, pewnie stąd taka reakcja. po co dorabiać do tego ideologię
@Iliilllillilillili: Co to za fikołek w ogóle typie xD
Człowieku to nie jest bójka czy solówka tylko bandycka próba rozboju w biały dzień, więc jeżeli dindu by nie odpuścili na widok broni, a koleś w tym momencie pociągnąłby za spust, nie można by było mieć do niego żadnych zarzutów, bo była to sytuacja zagrażająca utracie zdrowia, a nawet i życia, bo jakbyś nie wiedział, pobicie też może skończyć się ze skutkiem
@sebsossj:
1. nic nie mówiłem o zarzutach co do użycia broni - po prostu mówię, że taka reakcja ludzi na widok broni jest zupełnie normalna i uzasadniona
2. "jakbyś nie wiedział, pobicie też może skończyć się ze skutkiem śmiertelnym" - wiem, że może się skończyć, napisałem o tym
3. cieszę się, że osiągnąłeś ten mistyczny chłód, bo widziałeś tyle chorego gówna w życiu (xD), ale nie wszystkim to się udało i
cieszę się, że osiągnąłeś ten mistyczny chłód, bo widziałeś tyle chorego gówna w życiu (xD), ale nie wszystkim to się udało i dlatego "robią w nachy" na widok broni.

@Iliilllillilillili: Przecież zadałeś pytanie to chyba ci odpowiedziałem jak człowiek. A no tak, lepiej by było jakbym napisał, że bym się popłakał, bo teraz możesz mnie od samców alfa powyzywać xD
Ziom, ja doskonale wiem o co ci chodzi z reakcją na