Wpis z mikrobloga

Ożarów


@gregory180: Ten obszar jest zaznaczony dlatego, że sejmik świętokrzyski przyjął rezolucję przeciw "ideologii LGBT". Niestety ta mapa nie jest na tyle szczegółowa i nie pokazuje jak głosowały poszczególne gminy. Generalnie te uchwały były przyjmowane na wielu poziomach.
  • Odpowiedz
@ly000 kurde, co jest z tym łódzkim. Nic o tym nie słyszałem I traktowałem to jako odlegly problem właśnie no. Podlasia xD ale serio, na Wikipedii, skąd pochodzi mapka wymienione są 4 województwa i wśród nich nie ma łódzkiego. Mojej rodzinnej ani aktualnie zamieszkiwanje gminy I powiatu też na tej liście nie widzę, nie wiem jak z resztą. To na pewno nie jest jakiś błąd?
  • Odpowiedz
Mk

Edit: doczytałem, że łódzkie zaznaczono, ponieważ władze województwa przyjęły Samorządową Kartę Praw Rodzin, cokolwiek to kuźwa jest. Niby to nie jest to samo, ale w praktyce jest. Ale się wkurzylem. To chyba nie będzie oznaczać ze Łódź czy gminy stracą dofinansowanie? Domyślam się/mam nadzieję, że chodzi o inwestycje "województwa", a nie wszystkich podmiotów administracyjnych mających pecha działać w obrębie woj?

Edit2: I nie obarczajcie hejtem wszystkich mieszkańców, jestem pewien, że jednak
  • Odpowiedz
Czy na mapce są zaznaczone jednocześnie województwa i powiaty? Trudno mi uwierzyć, że duże miasta też takie uchwały zrobiły. Bo jeśli małopolske czy podkarpacie zaznaczono jako cale województwo, a jednocześnie przy innych dano tylko poszczególne gmimy lub powiaty, to ta mapa jest nic nie warta.


@Halbr: niby dlaczego? jeżeli w danym województwie uchwałę podjął sejmik województwa to sens ma zaznaczenie na mapie całego terenu. Jeżeli w innym województwie tylko samorząd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ly000: no bez przesady już, żyje tam, gdzie zaznaczone na czerwono i o żadnych strefach nic nawet nie słyszałem, podobnie jak mój sąsiad, który jest gejem i spokojnie sobie żyje xD

Nasza gmina też żadnej takiej uchwały nie przegłosowała, więc ta mapka to jakieś gówno totalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kismeth: Gmina może nie, ale województwo już tak. Sprawdź tutaj: https://atlasnienawisci.pl/

To dobrze, że zwykli ludzie jeszcze żyją w zgodzie, ale wybrani przez was politycy mają inne zdanie na temat LGBT.

@ly000: ale o czym ta mapka świadczy? Że rządząca Łodzią platforma obywatelska domaga się batożenia gejów? Przecież to są jakieś totalne bzdury i wymysły
  • Odpowiedz