Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Tank1991: Nie odnajdziesz spokoju unikając życia.Tagi przedmiotów związanych z zadaniami z różnych przedmiotów związanych z zawodami będą teraz usuwane po ukończeniu powiązanych zadań, co pozwala na ich sprzedaż lub upuszczenie.
  • Odpowiedz
Badowski spacerował po dachu siedziby CDPR. Nagle poślizgnął się, upadł i tylko cudem zahaczył o wystający gzyms, unikając upadku z dużej wysokości. Następnego dnia cud posiniał i obrzękł.


@Pawcio_cukierek: adowski walked on the roofs of CDPR. Suddenly he slipped, fell and only miraculously caught on the protruding cornice, avoiding falling from a great height. The next day, a miracle seeded and swollen
  • Odpowiedz
@mel0nik:

Najlepiej zachowana świątynia z czasów starożytnych w całym Egipcie znajduje się w środkowej części kraju, w położonej – a jakże – nad Nilem miejscowości Dendera. Już od czasów faraona Cheopsa (XXVI w. p.n.e.) rozwinął się tu ośrodek kultu Hathor, egipskiej bogini niebios.

Z pierwotnej budowli dosłownie nic nie zostało – ok. 125 r. p.n.e., za czasów panowania Ptolemeusza IX, zaczęto bowiem na tym samym miejscu wznosić nową, jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
добавили всплывающую подсказку для сравнения киберпрограмм.
Улучшено уведомление при покупке киберпрограммы и несоответствии требованиям уровня для ее оснащения.
@PonuryKosiarz:
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: Nigdy nie rezygnuj z marzenia, tylko dlatego, że zrealizowanie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.con on a disposal crate will now turn red when player picks up a body instead of being grayed out.
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: Nie wychowuj swoich dzieci, aby były bogate. Naucz je, aby były szczęśliwe – Więc kiedy dorosną, będą znać wartość rzeczy, a nie ich cenę.bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Psycha już widzę siada ;) nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od azotu
  • Odpowiedz
extremely dissapointing. launched the game, in a few min i saw a flying car drop out of the sky and police popped up out of thin air.. a long list of notes that do nothing. - niezwykle rozczarowujące. uruchomiłem grę, w ciągu kilku minut zobaczyłem latający samochód spadający z nieba, a policja wyskoczyła z powietrza… długa lista notatek, które nic nie robią.
  • Odpowiedz