Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@MateuszHadeusz: Morderca z Audi znów atakuje. Wyleciał kolejnemu Mirkowi z Wykopu na czołówkę.
4692
Sejm odmawia odpowiedzi na pytanie ilu posłów się zaszczepiło na Covid19
Sejm odmawia odpowiedzi na pytanie ilu posłów się zaszczepiło na Covid19
4505
Ostatni polski ambasador w Kabulu nie wpuszczony do samolotu z
  • Odpowiedz
@bizonsky: Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość. co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem , kiedy upadniemy. e znają Sony oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC odpal lustra na konsoli to będziesz miał 1 fps hejt to jest bo w CP ludzie nie umieja grac i graja na youtube
  • Odpowiedz
@pafeo: Wlaściciel PS5 widac ze prawdziwy gejmer hejtuje że w Cyberpunku nie ma customizacji dokonam odkrycia którego konsolowncy Przeglądając gorące trafiłem na Ciapek wcisnęli ci w Komputroniku komputer Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk.
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz:
Witajcie w specjalnym wydaniu wiadomości N54 – zapewniamy najświeższe wieści wszystkim mieszkańcom Night City, którzy utknęli z dala od domu! Zostańcie z nami, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat nadchodzących zmian. Nazywam się Gillean Jordan, a oto co nowego w Night City:

Oddział szybkiego reagowania NCPD reaguje za szybko?

Dobrze słyszeliście! Oddział szybkiego reagowania NCPD znalazł się pod ostrzałem zatroskanych obywateli Night City oraz korporacji. Problemem okazała się
  • Odpowiedz